Messi Król bez korony

Książka

Messi
Król bez korony

 • Wydawnictwo: Vesper
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788377311318
 • Ilość stron: 216
 • Format: 14.0x20.5cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 18,24 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,90 PLN
Nasza cena 18,24 PLN
Oszczędzasz 38%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Leo Messi to bez wątpienia zawodnik wielkiego formatu. Piłkarski cyborg precyzyjnie zaprogramowany w jedynym tylko celu strzelenia zwycięskiego gola w meczu o najwyższą stawkę. Ale, zdaniem wielu, król nie wart jest korony. Świetna gra Messiego w Barcelonie nie przekłada się na występy w reprezentacji Argentyny i sukcesy z kadrą narodową. Czy dwukrotnie niedoszły mistrz świata zasługuje zatem na miano zbawcy współczesnego futbolu Ile tak naprawdę warte są jego gole I co z Pele, Maradoną, Zidanem Czy Messi prześcignął ich tylko w plebiscytach na piłkarza wszech czasów, czy lepszy jest również na boisku Te i inne pytania nurtują sympatyków piłki nożnej jak świat długi i szeroki. Co do jednego nie ma wątpliwości XXI wiek upływa pod dyktando Messiego.

Szczegóły

Tytuł: Messi

Podtytuł: Król bez korony

Autor: Wojciechowski Konrad

Wydawnictwo: Vesper

ISBN: 9788377311318

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 216

Format: 14.0x20.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.29 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl