Świat. Poema Naiwne

Książka

Świat. Poema Naiwne

 • Wydawnictwo: Muchomor
 • Rok wydania: 2016
 • ISBN: 9788389774576
 • Ilość stron: 72
 • Format: 18.5x25.5cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Dzisiaj*Zamówienie złożone do godz. 15.00 (nie dotyczy przedpłat zaksięgowanych po godz. 15.00). Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 18,18 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 32,00 PLN
Nasza cena 18,18 PLN
Oszczędzasz 43%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Tom wierszy Czesława Miłosza, napisanych w czasie drugiej wojny światowej i będących obrazami z dzieciństwa pisarza. Czesław Miłosz nie pisał wierszy dla dzieci. A jednak niektóre z nich dzieci czytają, a nawet uczą się o nich w szkołach (Przypowieść o maku). Takie wiersze znajdują się w tomie Świat Poema Naiwne. Do pracy nad książką zaprosiłyśmy warszawskiego malarza Mikołaja Chylaka. Niezwykłe malarskie ilustracje podkreślają ich głębię i przestrzeń poezji Czesława Miłosza.

Szczegóły

Tytuł: Świat. Poema Naiwne

Autor: Miłosz Czesław

Wydawnictwo: Muchomor

ISBN: 9788389774576

Języki: polski

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 72

Format: 18.5x25.5cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.39 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl