Dobble (20640) Wiek: 6+

Gra

Dobble (20640)
Wiek: 6+

  • Producent: Rebel
  • EAN: 3558380010500
  • Format: 13.0x13.0cm
  • Oprawa: Kartonowa Foliowana
Wysyłka:
2-3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 59,99 PLN
Nasza cena 46,95 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 59,99 PLN
Nasza cena 46,95 PLN
Oszczędzasz 21%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier.

Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart. Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.

Dlaczego musisz mieć tę grę?

Żadna inna gra nie rozrusza towarzystwa tak jak Dobble.

Żadna nie jest tak prosta i nie daje tyle zabawy w ciągu tych kilku minut!

Rozgrywka jest bardzo szybka, emocjonująca, przy stole dużo się dzieje, każdy krzyczy starając się jakoś nazwać pasujące obrazki i być przy tym szybszym od innych graczy. Tylko Dobble tłumaczy się w minutę!

Żadna inna gra nie jest tak mała, że można wziąć ją wszędzie i nie ma tak trwałego, metalowego pudełka, które wytrzyma wiele.

Tylko Dobble ma takie wygodne i praktyczne karty. Okrągłe, mocne kartoniki świetnie się sprawdzają w czasie zabawy. Świetnie sprawdza się jako przerywnik pomiędzy poważniejszymi tytułami, a do tego porządnie rozgrzewa i solidnie poprawia humor. Polecana dla osób w każdym wieku.Zawartość:

- 55 kart z symbolami

- instrukcjaLiczba graczy: 2 - 8

Wiek: 6+


Instrukcja (PDF 805 KB)

Szczegóły

Nazwa: Dobble (20640) Wiek: 6+

Producent: Rebel

Kod paskowy: 3558380010500

Języki: polski

Format: 13.0x13.0cm

Oprawa: Kartonowa Foliowana

Waga: 0.21 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Co w owej grze jest takiego niezwykłego? Zacznijmy od początku…Pierwszym szokiem dla potencjalnego gracza może okazać się wielkość (a raczej „małość”) zestawu. Ot, mała metalowa, tłoczona puszeczka o średnicy ok. 10 cm, zapakowana w kartonik jedynie dla lepszej ekspozycji na sklepowych półkach. Uważajcie jednak z pochopną oceną, gdyż otwarcie pojemnika z fioletową ręką może wywołać efekt porównywalny do legendarnej „puszki Pandory”, a Wy zostaniecie więźniami „Dobble” i jego plag (dokładnie pięciu) na dłuuugi czas :) Mnie najbardziej cieszy fakt, że oprócz wspaniałej zabawy jaką zapewnia formuła gry, wymaga ona zaangażowania jednocześnie wszystkich graczy (tzw. „smartfonowi podstołowi klikacze” nie mają tu co szukać), jak również uruchomienia naszych szarych komórek. Zwłaszcza w przypadku dzieci jest to niezmiernie ważna cecha. 2015-04-18 11:35:11

Świetna rozrywka dla całej rodziny. Zasady gry do opanowania dla czterolatka, który jak się później okazuje jest lepszy od mamy i taty. Gra polega na spostrzegawczości. Każda karta ma jeden element wspólny z kolejną...tak, tak, nawet jeśli wydaje wam się, że macie karty z błędem to mylicie się, te wspólne elementy są na każdej :) Dodatkowym utrudnieniem jest to, że rysunki mogą być w różnych wielkościach a część grafik jest w tym samym kolorze. Gdy już nam się wydaje, że mamy to - okazuje się, że to nie ptak tylko kot. Kilka wariantów gry jest urozmaiceniem dla wymagających. Moja ekipa mogłaby grać w kółko w standardową wersję. Gra nie należy do najtańszych ale jest dobrze wykonana, zmieści się wszędzie i co najważniejsze - nawet po 100 rozgrywkach nie masz szans być mistrzem - wszystko zależy od tego jak szybko, w tej rozgrywce twój umysł pomoże Ci zwyciężyć. Polecam bardzo, prosta i doskonała. 2015-10-11 15:31:37

Super gra dla całej rodzinki! Dużo śmiechu. Moja 4-letnia córka również dobrze sobie radzi, grając w wersję dla starszych :-) Super szybka wysyłka! 2017-08-13 11:06:59

zacznę od tego, że nie ciepię puzzli, gier planszowych itp... najgorszy prezent jak dla mnie... i mam tak od dzieciństwa... niemniej ta gra znajdzie się na liście polecanych (sama w to nie wierzyłam, że może coś takiego powstać!) zajmuje całą rodzinkę (50 , 30 oraz 10 ) na długie godziny, uruchamia śmiech i dobrą zabawę, nie nudzi się, jest jakby dynamiczna, rozgrywka nigdy nie wygląda tak samo i każdy niezależnie od wieku ma równe szanse, no młodsi minimalnie większe:) 2018-01-21 21:39:08

Zobacz także:

Produkt Cena W koszyku
98180 Boost! (98180)
Boost! (98180)
Boost! (98180)
Wiek: 6+
40,59 PLN
Dodaj
OK
REBEL Dobble Auta 3
Dobble Auta 3
Dobble Auta 3
Wiek: 4+
48,54 PLN
Dodaj
OK
98411 Dobble Kids (98411)
Dobble Kids (98411)
Dobble Kids (98411)
Wiek: 4+
46,95 PLN
Dodaj
OK
Rebel Dobble Gdzie jest Dory?
Dobble Gdzie jest Dory?
Dobble Gdzie jest Dory?
Wiek: 4+
47,85 PLN
Dodaj
OK
Rebel Dobble: Auta
Dobble: Auta
Dobble: Auta
Wiek: 4+
54,77 PLN
Dodaj
OK
Rebel Dobble: Star Wars
Dobble: Star Wars
Dobble: Star Wars
Wiek: 6+
47,85 PLN
Dodaj
OK
Rebel Dobble: Zwierzaki
Dobble: Zwierzaki
Dobble: Zwierzaki
Wiek: 6+
42,34 PLN
Dodaj
OK
Rebel Dobble 1 2 3
Dobble 1 2 3
Dobble 1 2 3
Wiek: 3+
42,34 PLN
Dodaj
OK
Rebel Dobble Plaża
Dobble Plaża
Dobble Plaża
Wiek: 4+
50,13 PLN
Dodaj
OK

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×