Geniusz Kuba

Książka

Geniusz Kuba

  • Wydawnictwo: Nasza Księgarnia (WNK)
  • Rok wydania: 2013
  • ISBN: 9788310121776
  • Ilość stron: 192
  • Format: 14.5x20.7
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 16,75 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 24,90 PLN
Nasza cena 16,75 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Geniusz Kuba - Zett Sabine

Kuba jest geniuszem, asem sportu i najfajniejszym chłopakiem w szkole tak przynajmniej to wygląda w jego marzeniach W prawdziwym życiu od sławy dzielą go jeszcze całe lata świetlne.
Chodzi do szóstej klasy, najchętniej spędza czas z roztrzepanym kumplem Nikiem i zadręcza się największym problemem: jak z dnia na dzień zmienić się z przeciętniaka w superbohatera
Genialny plan Kuby obejmuje sposoby: jak zostać supersportowcem, zaimponować dziewczynom i przekonać rodziców oraz nauczycieli, że jest niedocenionym supertalentem! W piłce nożnej, ręcznej, dżudo, pływaniu i nawet w balecie Kuba chce udowodnić, że jest genialny. A zupełnie przy okazji pragnie zwrócić na siebie uwagę Violi! Każda dyscyplina sportu kryje jednak pułapki.
Sabine Zett, ur. 1967, dorastała w Westfalii. Po maturze i wolontariacie w gazecie wiele lat pracowała jako dziennikarka w różnych redakcjach, by potem zacząć pisać sztuki teatralne, słuchowiska i książki dla dzieci. Dziś mieszka na dwóch planetach. Pierwsza z nich nazywa się Mama, znajduje się w regionie Niederrhein i codziennie obfituje w nowe przygody pełne śmiechu i różnych batalii. Drugiej na imię Pisanie stanowi ona najlepszą odskocznię, gdy wydarzenia na pierwszej planecie przeprawiają o zawrót głowy.
www. sabine-zett. de
Ute Krause, ur. 1960 w Berlinie, mieszkała w Azji, Afryce i Ameryce, studiowała w Wyższej Szkole Filmowej w Monachium. Od dwudziestu lat pisze i ilustruje książki dla dzieci. Jej twórczość była tłumaczona na całym świecie, filmowana dla telewizji i wielokrotnie nagradzana, m. in. przez holenderskie Dziecięce Jury i Fundację Buchkunst. Została również nominowana do Niemieckiej Nagrody dla Twórców Literatury Młodzieżowej.


Szczegóły: Geniusz Kuba - Zett Sabine

Tytuł: Geniusz Kuba
Autor: Zett Sabine
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia (WNK)
ISBN: 9788310121776
Język oryginału: niemiecki
Tłumacz: Słabicka Małgorzata
Języki: polski
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 192
Format: 14.5x20.7
Oprawa: Miękka
Waga: 0.21 kg


Recenzje: Geniusz Kuba - Zett Sabine

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×