Asura`s Wrath (PS3)

Książka

Asura`s Wrath (PS3)

  • Wydawnictwo: Capcom
  • EAN: 5055060927427
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 263,10 PLN
Nasza cena 223,42 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 263,10 PLN
Nasza cena 223,42 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Asura`s Wrath (PS3)

Asura`s Wrath to świeże podejście do gier akcji. Łącząc intensywną walkę z gładką, kontrolowaną przez gracza narracją, tytuł ten przedstawia zupełnie nowy styl. Gracze, przejmując kontrolę nad Asurą, biorą aktywny udział w niezwykłej kombinacji sekwencji akcji oraz filmowych.

Wieki temu w krainie Shinkoku, osiem bóstw znanych jako "Ośmiu Generałów-Strażników" walczyło w obronie cywilizacji przed niszczycielską mocą znaną jako Gohma. Niestety, podczas uczty na cześć zwycięstwa w tej wojnie, Cesarz Shinkoku zostaje zamordowany a winą za ten czyn zostaje obarczony Asura. W trakcie chaosu, jaki rozpętał się po tym wydarzeniu, żona Asury również zostaje zabita a jego córka porwana. Ponieważ wszyscy, nawet jego szwagier, Yasha, zwracają się przeciwko niemu, Asura zostaje wygnany z Shinkoku. Obudzony po 12000 lat, Asura poprzysięga zemstę na wszystkich, którzy go zdradzili.

W grze Asura`s Wrath główny bohater kontrolowany przez gracza staje więc do walki z najróżniejszymi przeciwnikami, w tym z bossami wielkości całej planety. Poprzez kombinację ataków z dystansu oraz intensywnych starć w walce wręcz, gracze mogą napełniać wskaźnik "Burst Gauge" Asury, uwalniając w ten sposób pełnię jego gniewu i przeprowadzając tym samym niszczycielskie ataki przeciw tym, którzy go zdradzili. Historia zemsty Asury zostanie opowiedziana poprzez schemat kolejnych epizodów w formie bardzo podobnej do seriali telewizyjnych, zabierając gracza w podróż pełną wzlotów i upadków. Szczególnie istotnym elementem fabuły jest moment, gdy gracze przejmują kontrolę również nad rywalem Asury, Yashą. Wyrusza on z własną misją przeciwko tym samym wrogom, którzy doprowadzili do wygnania Asury. Co sprawiło, że Yasha zmienił strony?

Cechy gry:

  • Innowacyjne uniwersum i fabuła - połączenie azjatyckiej mitologii z elementami science fiction sprawiają, że uniwersum Asura`s Wrath jest naprawdę wyjątkowe.
  • Nowy rodzaj gier akcji - Asura`s Wrath gładko łączy elementy akcji z narracją, przybierając tym samym formę charakterystyczną dla seriali telewizyjnych.
  • Nieustająca akcja - Asura`s Wrath rzuca graczy w wir wydarzeń i mówi "teraz spróbuj się z tego wydostać".
  • Drugi grywalny bohater - graj jako rywal Asury, Yasha. Przyjmij odmienny styl gry i poruszaj się z błyskawiczną prędkością.
  • Gniew żyje wiecznie - wypełniaj wskaźnik "Burst Gauge" Asury by wyzwolić niszczycielskie ataki na tych, którzy zdradzili go 12000 lat temu.
  • Co u...? - wyjątkowi przeciwnicy i ogromni bossowie, nawet wielkości planety, będą nieustannie rzucać graczom kolejne wzywania.


Szczegóły: Asura`s Wrath (PS3)

Nazwa: Asura`s Wrath (PS3)
Wydawnictwo: Capcom
Kod paskowy: 5055060927427
Waga: 0.119 kg


Recenzje: Asura`s Wrath (PS3)

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: