Sarita (Digipack)

Książka

Sarita (Digipack)

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 31,12 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 34,99 PLN
Nasza cena 31,12 PLN
Oszczędzasz 11%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Sarita (Digipack)

Na początku listopada 2011 roku Carrion wszedł do studia, gdzie zarejestrował zgromadzony materiał na trzecią płytę "Sarita", która ujrzy światło dzienne w lutym 2012 roku.

Tak dobrze jak teraz, jeszcze nam się nigdy nie pracowało - dużo frajdy i zero ciśnienia. Jeśli ktoś słuchając tych piosenek będzie miał choćby 1/3 takiej przyjemności jaką my mamy podczas jej nagrywania - to jesteśmy w domu! - tak o pracy nad nowym materiałem opowiada Grzesiek "Kulavik" Kowalczyk, wokalista Carrion. Zapytany o to skąd wzięła się tajemnicza nazwa, tłumaczy: Sarita to imię 13 letniej dziewczynki, która mieszkała w Indiach. Mówię w czasie przeszłym, bo niestety nie ma jej już z nami. Sarita to symbol tego jak okrutni mogą być ludzie w pogoni za kasą... Sarita z racji swojego skrajnego ubóstwa nie miała szans na normalną opiekę w momencie gdy była jej najbardziej potrzebna. Zmarła na skutek testowania na niej eksperymentalnych leków - tak jak tysiące innych ludzi w Indiach, gdzie wielkie koncerny zrobiły sobie "pole badań". Sarita to samotny krzyk sprzeciwu w oceanie pełnym bezdusznych i bezsumiennych "rekinów".

Na płycie znalazło się 13 kompozycji zdecydowanie osadzonych w klimatach rockowo/metalowych, ze sporą dozą elektroniki. Krążek będzie promowała trasa "Sarita Tour 2012" obejmująca ponad 20 miast w Polsce oraz Anglii.


Szczegóły: Sarita (Digipack)

Nazwa: Sarita (Digipack)
Wydawnictwo: MJM Music PL
Kod paskowy: 5908243452349
Waga: 0.088 kg


Recenzje: Sarita (Digipack)

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×