Kisses On The Bottom

Książka

Kisses On The Bottom

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 49,70 PLN
Nasza cena 44,61 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 49,70 PLN
Nasza cena 44,61 PLN
Oszczędzasz 10%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Kisses On The Bottom

Nowy album zatytułowany Kisses on the Bottom to zbiór standardów, przy których wychowywał się McCartney. Wzbogacą go dodatkowo dwie autorskie kompozycje Paula McCartneya My Valentine i Only Our Hearts.

Tytuł Kisses On The Bottom pochodzi z otwierającej album piosenki I’m Gonna Sit Right Down And Write Myself A Letter nagranej w 1935 r. przez Fatsa Wallera, w której znajdują się słowa I’m gonna sit right down and write myself a letter and make believe it came from you. I’m gonna write words oh so sweet. They’re gonna knock me off of my feet. A lot of kisses on the bottom, I’ll be glad I got’em.

Płyta powstawała w legendarnych Capitol Studios w Los Angeles, w Nowym Jorku i Londynie w 2011 roku. Gościnnie wystąpili na niej Eric Clapton i Stevie Wonder, w piosenkach My Valentine i Only Our Hearts. Clapton pojawił się także w utworze Get Yourself Another Fool.

Graficzna strona albumu opracowana została przez Jonathana Schofielda i wykreowana przez Matthew Coopera (który współpracował m.in. z Arctic Monkeys czy Franzem Ferdinandem). Fotografia na okładkę wykonana została przez córkę McCartneya, Mary McCartney.

Album w wersji standardowej składa się z 14 utworów.


Szczegóły: Kisses On The Bottom

Nazwa: Kisses On The Bottom
Wydawnictwo: Universal Music Polska
Kod paskowy: 888072333697
Waga: 0.066 kg


Recenzje: Kisses On The Bottom

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: