Bajki Brzechwy - Box 3CD

Książka

Bajki Brzechwy - Box 3CD

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 49,40 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 59,90 PLN
Nasza cena 49,40 PLN
Oszczędzasz 17%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Bajki Brzechwy - Box 3CD

W prezentowym zestawie znalazło się sześć najsłynniejszych baśni muzycznych z serii wydawniczej Bajek Brzechwy Polskich Nagrań. Są to: Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Kot w butach, Lata ptaszek, Kopciuszek i Księżniczka na ziarnku grochu. Na każdej z trzech płyt znajdują się dwie baśnie i dodatkowo piosenki. W kolorowych książeczkach umieszczone są wszystkie teksty piosenek. Płyty opatrzone zostały w oryginalną szatę graficzną legendarnych wydań winylowych opracowanych przez Jerzego Matuszewskiego.

Bajki nagrywane w latach 1961-74 to perły literatury dla najmłodszych w wersji słuchowisk z bogatą oprawą muzyczną, pięknymi piosenkami, w których w postacie dziecięcych bohaterów wcielają się najwybitniejsi polscy aktorzy. Niezapomniane kreacje stworzyli m.in. Barbara Krafftówna, Irena Kwiatkowska, Wiesław Michnikowski, Andrzej Stockinger, Tadeusz Bartosik.

Przy ich powstawaniu współpracowali najlepsi autorzy tekstów (Jan Brzechwa, Bogdan Loebl, Krystyna Wodnicka), graficy (Olga Siemaszkowa, Helena Matuszewska, Jerzy Flisak), kompozytorzy (Stefan Kisielewski, Mieczysław Janicz, Bronisław Kazimierz Przybylski), reżyserzy (Wojciech Maciejewski, Wiesław Opałek) oraz muzycy polskich orkiestr. Niezwykle bogata oprawa muzyczna bajek kształtuje słuch i wyobraźnię dziecka a dbałość o piękno języka uczy polszczyzny.

Najwyższa jakość słuchowisk oraz ponadczasowa wartość bajek decyduje o ich niesłabnącej popularności. Są to do dziś najlepsze słuchowiska i bajki dla dzieci. Od lat 60-tych wychowują i bawią kolejne pokolenia Polaków. To bajki naszego dzieciństwa. Dzięki wznowieniom dopieszczonym graficznie i dźwiękowo można usłyszeć je znowu!


Szczegóły: Bajki Brzechwy - Box 3CD

Nazwa: Bajki Brzechwy - Box 3CD
Wydawnictwo: Polskie Nagrania
Kod paskowy: 5907783443404
Waga: 0.309 kg


Recenzje: Bajki Brzechwy - Box 3CD

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×