Matematyka ZSZ KL 2. Podręcznik

Podręcznik

Matematyka ZSZ KL 2. Podręcznik

 • Wydawnictwo: Podkowa
 • Rok wydania: 2003
 • ISBN: 9788388299469
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 22,90 PLN
Nasza cena 18,47 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 22,90 PLN
Nasza cena 18,47 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik Matematyka w zasadniczej szkole zawodowej klasa 2. jest tak opracowany, by korzystanie z niego nie wymagało kupowania dodatkowych zbiorów zadań. W książce tej jest ponad 400 zadań i ćwiczeń, z których wiele ma podpunkty a, b, c, .... Treści i zadania, które można analizować przy wykorzystaniu komputera lub kalkulatora graficznego, wyróżniono znakiem

Szczegóły

Tytuł: Matematyka ZSZ KL 2. Podręcznik

Autor: Alicja Cewe

Wydawnictwo: Podkowa

ISBN: 9788388299469

Kategoria: Podręczniki
Szkoła zawodowa » Klasa 2

Przedmiot: Matematyka

Typ: Podręcznik

Rok wydania: 2003

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl