Matematyka ZSZ Program nauczania

Program nauczania

Matematyka ZSZ Program nauczania

 • Wydawnictwo: Podkowa
 • Rok wydania: 2002
 • ISBN: 9788388299049
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,00 PLN
Nasza cena 7,26 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,00 PLN
Nasza cena 7,26 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Prezentowany program nauczania umożliwia realizację celów edukacyjnych, zadań szkoły oraz treści w zakresie podstawowym i rozszerzonym zawartych w Podstawie Programowej Kształcenia Ogólnego. Ma on charakter liniowo-spiralny. Przy realizacji tego programu uczeń ma możliwość powrócić do treści już poznanych, aby pogłębić swoją wiedzę, dokonać pewnej syntezy, spojrzeć na te same zagadnienia w nowym ujęciu. Ponadto program i treści w podręczniku są tak dobrane i skonstruowane, by umożliwić uczniom osiągnięcie standardów wymagań egzaminacyjnych z zakresu kształcenia podstawowego i rozszerzonego

Szczegóły

Tytuł: Matematyka ZSZ Program nauczania

Autor: Alicja Cewe

Wydawnictwo: Podkowa

ISBN: 9788388299049

Kategoria: Podręczniki
Szkoła zawodowa » Klasa 1
Szkoła zawodowa » Klasa 2

Przedmiot: Matematyka

Typ: Program nauczania

Rok wydania: 2002

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl