O domu szczęśliwym. Perełka 110

Książka

O domu szczęśliwym. Perełka 110

  • Wydawnictwo: Edycja Sw.pawla
  • Rok wydania: 2004
  • ISBN: 9788371688553
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 3,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 3,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kiedy można powiedzieć o domu, rodzinie, że jest szczęśliwy/szczęśliwa? Jeśli czynimy nawet drobne rzeczy, ale z wielkiej miłości. Jeśli nie czekając na okazje szczególne, próbujemy wykorzystać zwyczajne. Dom to nie miejsce, w którym mieszkamy, ale miejsce, gdzie nas rozumieją. Miłość to główna ozdoba ogniska domowego. Wszystko inne jest sprawą drugorzędną. Twój dom może ci zastąpić cały świat. Ale cały świat nigdy nie zastąpi ci domu

Szczegóły

Tytuł: O domu szczęśliwym. Perełka 110

Autor: PERELKA 110

Wydawnictwo: Edycja Sw.pawla

ISBN: 9788371688553

Rok wydania: 2004

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×