Modlitewnik dziecka Bożego. Pamiątka I Komunii Świętej (wersja dla dziewczynek)

,

Książka

Modlitewnik dziecka Bożego. Pamiątka I Komunii Świętej (wersja dla dziewczynek)

,

 • Wydawnictwo: Jedność
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788376607122
 • Ilość stron: 320
 • Format: 75x110
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 9,31 PLN
Nasza cena 5,50 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,31 PLN
Nasza cena 5,50 PLN
Oszczędzasz 40%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Pięknie wydany Modlitewnik dziecka Bożego to klasyczny modlitewnik, w którym każde dziecko znajdzie wszystkie ważne modlitwy, mały katechizm, najpopularniejsze pieśni oraz informacje dotyczące sakramentów świętych. Dzięki nim życie religijne najmłodszych będzie się stawać coraz bogatsze i coraz dojrzalsze. To piękna pamiątka przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej w etui, w dwóch wersjach oprawy: dla dziewcząt i chłopców. Modlitewnik dziecka Bożego. Pamiątka I Komunii Świętej.Szczegóły

Tytuł: Modlitewnik dziecka Bożego. Pamiątka I Komunii Świętej (wersja dla dziewczynek)

Autor: red. ks. dr Tadeusz Śmiech, Elżbieta Kondrak

Wydawnictwo: Jedność

ISBN: 9788376607122

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 320

Format: 75x110

Oprawa: twarda

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: red. ks. dr Tadeusz Śmiech, Elżbieta Kondrak (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×