Nie jesteś samotną wyspą. Poczuj jedność ze wszystkim, co istnieje

Książka

Nie jesteś samotną wyspą.
Poczuj jedność ze wszystkim, co istnieje

 • Wydawnictwo: Medium
 • Rok wydania: 2012
 • ISBN: 9788361987239
 • Ilość stron: 88
 • Format: 12.5x19.5cm
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
do 3 dni + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 23,01 PLN
Nasza cena 14,35 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 23,01 PLN
Nasza cena 14,35 PLN
Oszczędzasz 37%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Oto książka dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoją samoświadomość, aby lepiej zrozumieć siebie, innych ludzi i cały świat dokoła. Dla tych, którzy pragną odkryć głębszy cel swego życia i dowiedzieć się, jak go osiągnąć. W tej książce Eckhart Tolle odwołuje się bezpośrednio do swego bestseleru Nowa Ziemia i do zawartych tam najbardziej inspirujących idei i spostrzeżeń. Wskazuje, jak rozpoznać źródło wewnętrznych konfliktów, w których ciągle tkwimy; jak zdystansować się od codziennych trosk i od spraw materialnych; jak uwolnić się od uwarunkowań przeszłości, od uraz i pretensji a wszystko po to, by przebudzić się duchowo, zyskać pełną świadomość własnego ja oraz jedności ze wszystkim, co istnieje, i dzięki temu stworzyć sobie bogate, spełnione, szczęśliwe życie.

Szczegóły

Tytuł: Nie jesteś samotną wyspą.

Podtytuł: Poczuj jedność ze wszystkim, co istnieje

Autor: Tolle Eckhart

Wydawnictwo: Medium

ISBN: 9788361987239

Tytuł oryginału: Oneness with all life

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Grajkowska Wanda

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 88

Format: 12.5x19.5cm

Oprawa: miękka

Waga: 0.11 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×