Modlitwy kobiecego serca

Książka

Modlitwy kobiecego serca

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 99,52 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 99,52 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Każdego dnia potrzebujemy sił do sprostania naszym codziennym obowiązkom zarówno w pracy, jaki w domu, a także by jak najlepiej układały się nasze relacje z mężem, z dziećmi, z innymi bliskimi nam ludźmi. Każda kobieta z doświadczenia wie, że bez modlitwy, bez westchnięcia do Boga, w wielu sytuacjach nie dałybyśmy rady sprostać wszystkim wyzwaniom, a wiele problemów pozostałoby nierozwiązanych. Ile razy prosimy Boga o pomoc, o cierpliwość, modlimy się za naszych bliskich, dziękujemy za radość i szczęście, które nas spotkało…

Ten zbiór modlitw jest przygotowany z myślą o różnych aspektach życia kobiety. Napisany kobiecą ręką doskonale i niezwykle trafnie oddaje to wszystko, co mieści się w kobiecym sercu. Czasem brakuje właściwych słów, by porozmawiać z Bogiem, i właśnie to jest ten mement, kiedy możemy sięgnąć po modlitewnik.


Szczegóły

Tytuł: Modlitwy kobiecego serca

Autor: Mariola Zajączkowska-Bicho

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

ISBN: 9788377970959

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 114

Format: 12.5x19 cm

Waga: 0.206 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×