WKND (Polska cena)

Książka

WKND (Polska cena)

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 40,66 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 40,66 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

więtując 20-lecie obecności na scenie, holenderski DJ i producent Ferry Corsten prezentuje swój czwarty w karierze studyjny album.
Nieskazitelna, ekscytująca i epicka. Te trzy słowa od zawsze charakteryzowały muzykę Ferry Corstena, dzięki czemu artysta od 20 lat pozostaje w czołówce producentów sceny muzyki elektronicznej. Dziś Ferry Corsten wydając czwarty w karierze album nie ma zamiaru naśladować trendów panujących w radiu, lecz sam dostosowuje je do siebie.
Album `WKND` to prezentacja różnorodności artystycznej Corstena, której celem jest zadowolić fanów festiwalowych i parkietowych utworów holenderskiego DJ`a i producenta jak również osoby, którym na co dzień nie jest straszna muzyka pop grana w stacjach radiowych. W rezultacie otrzymujemy kolekcję szczegółowo dopracowanych utworów, które reprezentują dzisiejszy styl artysty.
Ferry nie zapomina o swoich fanach lubujących się w iście podniosłych utworach. Dzięki temu na albumie znajdziemy takie utwory jak `Brute` nagrany wspólnie z Armin van Buurenem, energiczny `Take Me` i `Don`t Be Afraid` z donośnym breakdownem. Spoglądając na trackliste krążka nie sposób nie zauważyć wielkiej ilości featuringów, wśród których znajdziemy takich artystów jak Ellie Lawson, Pierre In The Air & Amba Sheperd, JES, Betsie Larkin, Duan Harden, Sarah Bettens, Aruna czy Ben Hague.


Szczegóły

Tytuł: WKND (Polska cena)

Wydawnictwo: Universal Music Polska

ISBN: 602527981659

Rok wydania: 2012

Waga: 0.094 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×