WKND (Polska cena)

Książka

WKND (Polska cena)

Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 40,66 PLN
Nasza cena 39,74 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 40,66 PLN
Nasza cena 39,74 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: WKND (Polska cena)

więtując 20-lecie obecności na scenie, holenderski DJ i producent Ferry Corsten prezentuje swój czwarty w karierze studyjny album.
Nieskazitelna, ekscytująca i epicka. Te trzy słowa od zawsze charakteryzowały muzykę Ferry Corstena, dzięki czemu artysta od 20 lat pozostaje w czołówce producentów sceny muzyki elektronicznej. Dziś Ferry Corsten wydając czwarty w karierze album nie ma zamiaru naśladować trendów panujących w radiu, lecz sam dostosowuje je do siebie.
Album `WKND` to prezentacja różnorodności artystycznej Corstena, której celem jest zadowolić fanów festiwalowych i parkietowych utworów holenderskiego DJ`a i producenta jak również osoby, którym na co dzień nie jest straszna muzyka pop grana w stacjach radiowych. W rezultacie otrzymujemy kolekcję szczegółowo dopracowanych utworów, które reprezentują dzisiejszy styl artysty.
Ferry nie zapomina o swoich fanach lubujących się w iście podniosłych utworach. Dzięki temu na albumie znajdziemy takie utwory jak `Brute` nagrany wspólnie z Armin van Buurenem, energiczny `Take Me` i `Don`t Be Afraid` z donośnym breakdownem. Spoglądając na trackliste krążka nie sposób nie zauważyć wielkiej ilości featuringów, wśród których znajdziemy takich artystów jak Ellie Lawson, Pierre In The Air & Amba Sheperd, JES, Betsie Larkin, Duan Harden, Sarah Bettens, Aruna czy Ben Hague.


Szczegóły: WKND (Polska cena)

Tytuł: WKND (Polska cena)
Wydawnictwo: Universal Music Polska
ISBN: 602527981659
Rok wydania: 2012
Waga: 0.094 kg


Recenzje: WKND (Polska cena)

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: