Mistrz i Małgorzata (zestaw 2 płyt)

Książka

Mistrz i Małgorzata (zestaw 2 płyt)

  • ISBN: 5905116011061
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 73,76 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 73,76 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Najwierniejsza adaptacja słynnej powieści Michaiła Bułhakowa. Filozoficzne rozważanie o religii, Bogu: odwiecznych zmaganiach dobra ze złem uwspółcześnione genialnymi efektami specjalnymi. Zderzenie rzeczywistości moskiewskiej, fantastycznej i biblijnej doskonale wyrażona za pomocą nowoczesnej techniki komputerowej. Obraz zdeformowanej codzienności społeczeństwa totalitarnego osadzony w opętanej przez mroczne siły Moskwie lat trzydziestych. "Diabelskie" sceny, czarna magia, przenikanie się przestrzeni i wymiarów, w których egzystują bohaterowie oraz wciąż aktualna potrzeba odkupieńczej ofiary za zło świata, to jedynie przedsmak tego, co miłośnik powieści Bułhakowa zobaczy w pełnej wersji ekranizacji dzieła.

Szczegóły

Tytuł: Mistrz i Małgorzata (zestaw 2 płyt)

ISBN: 5905116011061

Waga: 0.116 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×