Małpie opowieści: Muzeum rozmaitości

Książka

Małpie opowieści: Muzeum rozmaitości

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 112,89 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 112,89 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Muzeum ożyło, a dinozaurzyca Karmen Rzarcique przejęła nad nim kontrolę, odstraszając wszystkich zwiedzających. Zdobądź się na odwagę i spróbuj pokonać intruza, aby przywrócić ład we wszystkich salach. Sprawdź czy poradzisz sobie ze wszystkimi zagadkami i przekonaj się, że nauka może być zabawą!

Małpie opowieści to wyjątkowa seria gier przygodowo-zręcznościowych łącząca świetną zabawę z zagadkami doskonalącymi umiejętności matematyczne. Tradycyjny sposób przyswajania materiału, polegający na powtarzaniu go do znudzenia, został tutaj zastąpiony metodą, dzięki której matematyka stanie się bardziej atrakcyjna dla każdego ucznia! W przeciwieństwie do innych gier edukacyjnych, seriaMałpie opowieści łączy w sobie wartość merytoryczną z typowo komercyjną, wciągającą grą komputerową, dzięki czemu nauka matematyki zamienia się w ekscytującą zabawę! Intrygująca fabuła klasycznej gry 3D w połączeniu z edukacyjnymi minigrami to gwarancja znakomitej rozrywki, której towarzyszą stałe postępy w opanowywaniu podstawowych umiejętności matematycznych.


Szczegóły

Tytuł: Małpie opowieści: Muzeum rozmaitości

Wydawnictwo: Larian Studios

ISBN: 5907610740706

Rok wydania: 2012

Waga: 0.153 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×