Piękna i bestia (zestaw 3 filmów)

Książka

Piękna i bestia (zestaw 3 filmów)

  • Wydawnictwo: Disney
  • Rok wydania: 2010
  • ISBN: 5907610735306
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 121,84 PLN
Nasza cena 119,09 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 121,84 PLN
Nasza cena 119,09 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Piękna i bestia (zestaw 3 filmów)

Piękna i Bestia
Prawdziwe piękno kryje się w sercu. Przeżyj niezapomniane chwile, raz jeszcze oglądając Piękną i Bestię - wielokrotnie nagradzane, ponadczasowe dzieło Disneya, które zyskało uznanie widzów i krytyków na całym świecie! Razem z Bellą przestąp próg ponurego zamku i poznaj księcia zamienionego w potworną bestią oraz jego zaczarowaną służbę. Szybko przekonasz się, że prawdziwe piękno tkwi we wnętrzu człowieka. Dzięki cyfrowej renowacji oraz nowym, fascynującym materiałom dodatkowym ten dwupłytowy zestaw DVD pozwoli ci przeżyć prawdziwie magiczną przygodę, a wspaniała muzyka, olśniewająca animacja i cudowne postacie rzucą na ciebie czar jak nigdy wcześniej!

Zaczarowany świat Belli
Wydaje ci się, że historia Pięknej i Bestii skończyła się wraz z odwróceniem złego czaru? Otóż nie! Przygoda rozpoczyna się na nowo. Przeżyj magiczną przygodę wraz z jedną z najbardziej sympatycznych bohaterek Disneya i jej zaczarowanymi przyjaciółmi! Obejrzyj dalsze losy uwielbianego przez widzów na całym świecie i nagrodzonego dwoma Oscarami arcydzieła Piękna i Bestia. Dołącz do Belli, Bestii, Trybika, Płomyka oraz kilku nowych uroczych znajomych i przekonaj się, że miłość, praca zespołowa i przyjaźń mogą zamienić ponure zamczysko w olśniewający pałac idealny dla księżniczki, a prawdziwe piękno tkwi we wnętrzu każdego człowieka. Ulubieni bohaterowie, wspaniałe piosenki i fascynujące materiały dodatkowe sprawią, że znów zakochasz się w pełnym śmiechu i zabawy, zaczarowanym świecie Belli.

Zaczarowane święta
Czy wiesz, co przydarzyło się, zanim Bella zdjęła zły czar z Bestii? Oto zaginiona historia, która przeniesie cię z powrotem do zaklętego zamku. Odkryj kolejny tajemniczy rozdział w historii Belli i Bestii i posłuchaj, jak Pani Imbryk opowiada o świętach, do których nieomal nie doszło wskutek intryg byłego nadwornego kompozytora, maestro Forte. Zamieniony w ponure, nienawidzące radości organy, starał się on zrobić wszystko, by Bestii nie udało się pokonać klątwy i połączyć z Bellą. Tylko prawdziwy świąteczny cud mógł pokrzyżować jego nikczemne plany. "Piękna i Bestia: Zaczarowane święta" to prawdziwy klejnot wśród świątecznych bajek, który zachwyci cię wspaniałymi piosenkami, olśniewającą animacją i fascynującymi materiałami dodatkowymi. Przeżyj najbardziej magiczny czas w roku, oglądając tę wspaniałą świąteczną baśń o nadziei, przyjaźni i miłości, która powstała z inspiracji ponadczasowym, nagrodzonym dwoma Oscarami arcydziełem Disneya Piękna i Bestia.


Szczegóły: Piękna i bestia (zestaw 3 filmów)

Tytuł: Piękna i bestia (zestaw 3 filmów)
Wydawnictwo: Disney
ISBN: 5907610735306
Rok wydania: 2010
Waga: 0.311 kg


Recenzje: Piękna i bestia (zestaw 3 filmów)

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: