Królik Bystrzak: w podróż dookoła świata

Książka

Królik Bystrzak: w podróż dookoła świata

 • Wydawnictwo: Mindscape
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 5907610722405
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 159,84 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 159,84 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Królik Bystrzak i lew Leon dowiadują się o istnieniu magicznego atramentu. Jeśli napiszesz nim nazwę jakiejś rzeczy, natychmiast pojawi się ona przed tobą. Niestety, fragmenty maszyny do produkcji tego niezwykłego atramentu pogubiły się i rozsypały po całej powierzchni naszej planety. Przed tobą wspaniała podróż dookoła świata i zadanie odnalezienia wszystkich zaginionych części maszyny. Podczas tej przygody poznasz kontynenty i ich mieszkańców, piękne zabytki i zjawiska naturalne, dowiesz się też sporo o kulturze różnych narodów.

Kolejna gra ze znanej serii edukacyjnej zabierze dzieci w pasjonującą podróż do różnych, magicznych zakątków na świecie. Program opracowany przez pedagogów i nauczycieli zaspokaja ciekawość dziecka, pozwalając mu odkrywać świat i poznawać inne kultury i kraje.

Niepowtarzalny, motywujący program edukacyjny:

 • dziecko poznaje kontynenty, oceany i morza
 • 10 stref geograficznych do zwiedzenia,
 • 150 elementów do odkrycia (zwierzęta, zabytki, zjawiska naturalne, ciekawostki z zakresu kultury, sportu, komunikacji, architektury, kuchni.),
 • wprowadzenie do innych kultur.


Szczegóły

Tytuł: Królik Bystrzak: w podróż dookoła świata

Wydawnictwo: Mindscape

ISBN: 5907610722405

Rok wydania: 2007

Waga: 0.312 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×