Królik Bystrzak dla Drugoklasisty: misja na Ser-io

Książka

Królik Bystrzak dla Drugoklasisty: misja na Ser-io

  • Wydawnictwo: Riverdeep
  • Rok wydania: 2005
  • ISBN: 5907610722382
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 164,52 PLN
Nasza cena 160,82 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 164,52 PLN
Nasza cena 160,82 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Królik Bystrzak dla Drugoklasisty: misja na Ser-io

``Misja na Ser-io`` to czwarta część serii programów edukacyjnych z Królikiem Bystrzakiem, znanej w ponad 40 krajach, m.in. Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, której sympatyczny bohater od 1984 roku pomógł w zdobywaniu wiedzy już 10 milionom uczniów. Aż 40 procent amerykańskich dzieci wspólnie z Bystrzakiem osiąga sukcesy w szkole.

Przy wsparciu doświadczonych nauczycieli, psychologów i specjalistów od terapii pedagogicznej dostosowaliśmy stymulujący rozwój intelektualny dziecka program został zaadoptowany do wymagań zintegrowanego nauczania w polskich szkołach tak , by utrwalał zdobyte wiadomości oraz poszerzał wiedzę dziecka o nowe odkrycia zgodnie z założeniami podstawy programowej MENiS. system nagród skutecznie motywuje do pokonywania nowych wyzwań, ponieważ zaś poziom trudności każdego zadania dostosowuje się do umiejętności gracza, wyzwania te nigdy nie przerastają jego możliwości. Gra ``Misja na Ser-i``, pomagając w zdobywaniu wiedzy, przekazuje jednocześnie wartości: uczy znaczenia przyjaźni, pomagania innym, rozwiązywania problemów bez użycia przemocy i szacunku dla przyrody. W programie, który - w obszernej części poświęconej muzyce i rysunkom - umożliwia ``naukę poprzez sztukę``, znajduje się także narzędzie służące utrwalaniu wiedzy dziecka na temat upływu czasu i rozwijaniu umiejętności organizacji i obserwacji. Gra w przystępny sposób pomaga rozwijać istotne w codziennym życiu umiejętności, takie jak liczenie pieniędzy czy stosowanie różnych sposobów zapisywania czasu, i przekazuje przydatne wiadomości na temat budowy i życia owadów.

Dodatkowe zalety programu to oryginalna grafika oraz dowcipne dialogi i piosenki, które są wspólnym dziełem doświadczonych tłumaczy literatury dziecięcej oraz znanych polskich aktorów. Dzięki programowi rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas na nauce i zabawie. Serię z Bystrzakiem wykorzystują również nauczyciele - nie tylko w codziennej pracy ze wszystkimi podopiecznymi, ale także w terapii pedagogicznej dzieci z dysleksją czy nadpobudliwych. Powstający podczas gry raport o osiągnięciach daje rodzicom i nauczycielom szczegółowy wgląd w tempo oraz kierunek rozwoju dziecka w różnych dziedzinach. Wyjątkowe zalety programu doceniło Polskie Towarzystwo Dysleksji, które wyróżniło go swoją rekomendacją. Seria z Bystrzakiem znalazła się także, jako jeden z niewielu programów komputerowych, na liście pomocy naukowych MENiS.


Szczegóły: Królik Bystrzak dla Drugoklasisty: misja na Ser-io

Tytuł: Królik Bystrzak dla Drugoklasisty: misja na Ser-io
Wydawnictwo: Riverdeep
ISBN: 5907610722382
Rok wydania: 2005
Waga: 0.324 kg


Recenzje: Królik Bystrzak dla Drugoklasisty: misja na Ser-io

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×