Królik Bystrzak dla Przedszkolaka

Książka

Królik Bystrzak dla Przedszkolaka

  • Wydawnictwo: Riverdeep
  • Rok wydania: 2005
  • ISBN: 5907610722351
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 41,78 PLN
Nasza cena 40,83 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 41,78 PLN
Nasza cena 40,83 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Królik Bystrzak dla Przedszkolaka

Jeżeli chcesz, by nauka stała się dla Twojego dziecka nie obowiązkiem, lecz wesołą zabawą, poznaj je z Królikiem Bystrzakiem!

Program jest przeznaczonym dla dzieci w wieku przedszkolnym programem edukacyjnym z serii z Królikiem Bystrzakiem, znanej w ponad 40 krajach, m.in. Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Sympatyczny bohater, który towarzyszy w nauce 40% amerykańskich dzieci, od 1984 roku pomógł w zdobywaniu szkolnych laurów aż 10 milionom uczniów.

Ten stymulujący rozwój intelektualny dziecka program zaadaptowaliśmy - przy wsparciu doświadczonych nauczycieli, psychologów i specjalistów od terapii pedagogicznej - do wymagań zintegrowanego nauczania w polskich szkołach, tak by utrwalał i rozszerzał wiedzę oraz rozwijał umiejętności dziecka zgodnie z założeniami podstawy programowej MENiS. Gra ma postać wielowątkowej, interaktywnej historii z licznymi ambitnymi zadaniami, które kształtują matematyczne i językowe umiejętności z zakresu nauki przedszkolnej.

Poziom trudności każdego zadania dostosowuje się do umiejętności gracza, tak że wyzwania nigdy nie przerastają jego możliwości, zaś system nagród skutecznie motywuje do pokonywania nowych trudności.

Gra "Po gwiazdkę z nieba" przekazuje jednocześnie wartości, ucząc pomagania innym, rozwiązywania problemów bez użycia przemocy i szacunku dla przyrody. W programie, który - w obszernej części poświęconej muzyce i rysunkom - umożliwia "naukę poprzez sztukę", znajduje się także narzędzie służące utrwalaniu wiedzy dziecka na temat upływu czasu i rozwijaniu umiejętności organizacji i obserwacji.

Dodatkowe zalety programu to oryginalna grafika oraz dowcipne dialogi i piosenki, które są wspólnym dziełem doświadczonych tłumaczy literatury dziecięcej oraz znanych polskich aktorów. Program umożliwia dzieciom i rodzicom wspólne spędzenie czasu na nauce i zabawie.

Wykorzystują go również nauczyciele - nie tylko w codziennej pracy ze wszystkimi podopiecznymi, ale także w terapii pedagogicznej dzieci z dysleksją czy nadpobudliwych. Dzięki powstającemu podczas gry raportowi o osiągnięciach rodzice i nauczyciele mogą mieć szczegółowy wgląd w tempo oraz kierunek rozwoju dziecka w różnych dziedzinach. Wyjątkowe zalety programu dostrzegło Polskie Towarzystwo Dysleksji, które udzieliło mu swojej rekomendacji. Został on także wyróżniony przez MENiS umieszczeniem na liście pomocy szkolnych.

Królik Bystrzak i jego przyjaciel Lew Leon zapraszają Twoje dziecko do fascynującej i rozwijającej przygody w Siódmym Niebie!

W pakiecie edukacyjnym znajduje się również unikalna płyta CD "Śpiewanki Bystrzaka" z wesołymi i wpadającymi w ucho piosenkami, które zachęcą dzieci do wspólnego śpiewania razem z Królikiem Bystrzakiem. Dodane zostały również specjalnie przygotowane karty - "Łamigłówki bystrej główki". Fantastyczne wycinanki, gry i układanki z Królikiem Bystrzykiem sprawią, że dzieci będą się wspaniale bawić i uczyć jednocześnie nie tylko przy komputerze.


Szczegóły: Królik Bystrzak dla Przedszkolaka

Tytuł: Królik Bystrzak dla Przedszkolaka
Wydawnictwo: Riverdeep
ISBN: 5907610722351
Rok wydania: 2005
Waga: 0.14 kg


Recenzje: Królik Bystrzak dla Przedszkolaka

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: