Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii

Książka

Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii

  • Wydawnictwo: Riverdeep
  • Rok wydania: 2005
  • ISBN: 5907610722368
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 51,78 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 51,78 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

``Lot do Balonii`` to druga gra z serii edukacyjnych programów dla najmłodszych. Od 1984 roku już 10 milionów uczniów skorzystało z pomocy sympatycznego królika, który znany jest w ponad 40 krajach, m.in.. Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, towarzyszy w nauce aż 40 procentom amerykańskich dzieci. We współpracy z doświadczonymi nauczycielami, psychologami i specjalistami od terapii pedagogicznej dostosowano ten wspomagający rozwój intelektualny dziecka program do wymagań zintegrowanego nauczania w polskich szkołach, tak by utrwalał i rozszerzał wiedzę oraz rozwijał umiejętności dziecka zgodnie z założeniami podstawy programowej MENiS.

Dzieci na poziomie zerówki są ciekawe świata i chętnie przeprowadzają eksperymenty. Program, dzięki licznym zajmującym zadaniom, wspiera je w nauce liczenia, czytania oraz samodzielnego myślenia - umiejętności, których opanowanie zapewnia sukces w szkole.

system nagród dostarcza skutecznych motywacji do pokonywania nowych trudności, podczas gdy poziom trudności każdego zadania dostosowuje się do jego umiejętności, tak że wyzwania nigdy nie przerastają możliwości użytkownika. Niezależnie od swej wartości dydaktycznej gra jest też formą przekazu wartości: uczy pomagania innym, rozwiązywania problemów bez użycia przemocy i szacunku dla przyrody. W programie, który - w obszernej części poświęconej muzyce i rysunkom - umożliwia "naukę poprzez sztukę", znajduje się także narzędzie służące utrwalaniu wiedzy dziecka na temat upływu czasu i rozwijaniu umiejętności organizacji i obserwacji.

Dowcipne dialogi i piosenki są wspólnym dziełem doświadczonych tłumaczy literatury dziecięcej oraz znanych polskich aktorów. Dodatkowe zalety programu to oryginalna, barwna grafika oraz opracowanie muzyczne. Program, który umożliwia dzieciom i rodzicom wspólne spędzenie czasu na nauce i zabawie, wykorzystują również nauczyciele - nie tylko w codziennej pracy ze wszystkimi podopiecznymi, ale także w terapii pedagogicznej dzieci z dysleksją czy nadpobudliwych. Rodzice i nauczyciele, dzięki powstającemu podczas gry raportowi o osiągnięciach, mogą mieć szczegółowy wgląd w tempo oraz kierunek rozwoju dziecka w różnych dziedzinach. Wyjątkowość programu doceniło, udzielając mu swej rekomendacji, Polskie Towarzystwo Dysleksji. Seria z Królikiem Bystrzakiem została też wyróżniona przez MENiS, które umieściło ją na liście pomocy szkolnych.


Szczegóły

Tytuł: Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii

Wydawnictwo: Riverdeep

ISBN: 5907610722368

Rok wydania: 2005

Waga: 0.329 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×