Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii

Książka

Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii

  • Wydawnictwo: Riverdeep
  • Rok wydania: 2005
  • ISBN: 5907610722368
Wysyłka:
Niedostępna
Powiadom o dostępności
Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 51,78 PLN
Nasza cena 50,61 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×
Cena 51,78 PLN
Nasza cena 50,61 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka
Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×

Opis: Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii

``Lot do Balonii`` to druga gra z serii edukacyjnych programów dla najmłodszych. Od 1984 roku już 10 milionów uczniów skorzystało z pomocy sympatycznego królika, który znany jest w ponad 40 krajach, m.in.. Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, towarzyszy w nauce aż 40 procentom amerykańskich dzieci. We współpracy z doświadczonymi nauczycielami, psychologami i specjalistami od terapii pedagogicznej dostosowano ten wspomagający rozwój intelektualny dziecka program do wymagań zintegrowanego nauczania w polskich szkołach, tak by utrwalał i rozszerzał wiedzę oraz rozwijał umiejętności dziecka zgodnie z założeniami podstawy programowej MENiS.

Dzieci na poziomie zerówki są ciekawe świata i chętnie przeprowadzają eksperymenty. Program, dzięki licznym zajmującym zadaniom, wspiera je w nauce liczenia, czytania oraz samodzielnego myślenia - umiejętności, których opanowanie zapewnia sukces w szkole.

system nagród dostarcza skutecznych motywacji do pokonywania nowych trudności, podczas gdy poziom trudności każdego zadania dostosowuje się do jego umiejętności, tak że wyzwania nigdy nie przerastają możliwości użytkownika. Niezależnie od swej wartości dydaktycznej gra jest też formą przekazu wartości: uczy pomagania innym, rozwiązywania problemów bez użycia przemocy i szacunku dla przyrody. W programie, który - w obszernej części poświęconej muzyce i rysunkom - umożliwia "naukę poprzez sztukę", znajduje się także narzędzie służące utrwalaniu wiedzy dziecka na temat upływu czasu i rozwijaniu umiejętności organizacji i obserwacji.

Dowcipne dialogi i piosenki są wspólnym dziełem doświadczonych tłumaczy literatury dziecięcej oraz znanych polskich aktorów. Dodatkowe zalety programu to oryginalna, barwna grafika oraz opracowanie muzyczne. Program, który umożliwia dzieciom i rodzicom wspólne spędzenie czasu na nauce i zabawie, wykorzystują również nauczyciele - nie tylko w codziennej pracy ze wszystkimi podopiecznymi, ale także w terapii pedagogicznej dzieci z dysleksją czy nadpobudliwych. Rodzice i nauczyciele, dzięki powstającemu podczas gry raportowi o osiągnięciach, mogą mieć szczegółowy wgląd w tempo oraz kierunek rozwoju dziecka w różnych dziedzinach. Wyjątkowość programu doceniło, udzielając mu swej rekomendacji, Polskie Towarzystwo Dysleksji. Seria z Królikiem Bystrzakiem została też wyróżniona przez MENiS, które umieściło ją na liście pomocy szkolnych.


Szczegóły: Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii

Tytuł: Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii
Wydawnictwo: Riverdeep
ISBN: 5907610722368
Rok wydania: 2005
Waga: 0.329 kg


Recenzje: Królik Bystrzak dla Zerówki: lot do Balonii

Zaloguj się
Przypomnij hasło
×
×


Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także: