Kto chce zabić Jessii? (seria Złote lata filmu czeskiego)

Książka

Kto chce zabić Jessii? (seria Złote lata filmu czeskiego)

  • ISBN: 5906409801529
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 42,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 42,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 2%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jeden z kultowych filmów kina czeskiego lat 60-tych. Praga. Projektant wzornictwa przemysłowego Jindrich, poszukuje sposobu na zdalne unoszenie ciężkich przedmiotów i jest zainspirowany parą rękawiczek antygrawitacyjnych z super przeboju - filmu rysunkowego pod tytułem `Kto chce zabić Jessii?` Jego wymagająca żona - naukowiec Ruzenka, pracuje nad lekiem, który wyklucza złe sny, a które ona może oglądać na specjalnym telewizorze. Odkrywając, że Jindrich śni o seksownej poszukiwaczce przygód Jessii, bohaterce filmu, zazdrosna Ruzenka daje Jindrichowi lek. Niefortunnie, kiedy uwalnia męża od snu, ten sen materializuje się w świecie realnym, a Jessii i jej dwa wrogowie, Kowboj i Supermen - pojawiają się w mieszkaniu, demolują meble i zaczynają siać spustoszenie na mieście!

Szczegóły

Tytuł: Kto chce zabić Jessii? (seria Złote lata filmu czeskiego)

ISBN: 5906409801529

Waga: 0.089 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×