Żyj wystarczająco dobrze

,

Książka

Żyj wystarczająco dobrze

,

 • Wydawnictwo: Agora
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788326812262
 • Ilość stron: 264
 • Format: 15.0x24.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 26,82 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 39,99 PLN
Nasza cena 26,82 PLN
Oszczędzasz 32%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

20 rozmów z najlepszymi polskimi psychologami i terapeutami, którzy pomogli tysiącom ludzi stanąć na nogi

Dlaczego boimy się być sobą Jak docenić to, co mamy
Jak sobie radzić z zawiścią i zazdrością Jak nie zapracować się na śmierć
Jak przetrwać kryzys w związku Co nam dali rodzice

Agnieszka Jucewicz (redaktorka naczelna Wysokich Obcasów) i Grzegorz Sroczyński (dziennikarz Gazety Wyborczej) przeprowadzili 20 rozmów z najlepszymi polskimi psychologami i terapeutami. Są to Wojciech Eichelberger, Ewa Woydyłło-Osiatyńska,Andrzej Wiśniewski, Bohdan W.Wasilewski, Danuta Golec, Zofia Milska-Wrzosińska, Barbara Arska-Karyłowska, Ewa Chalimoniuk, Bartłomiej Dobroczyński, Lubomira Szawdyn, Marta Lizis-Młodożeniec, Ewa Trzebińska oraz Tatiana Ostaszewska Mosak.

Ze wstępu od autorów:
Czytając naszą książkę możecie się poczuć miotani sprzecznymi diagnozami na swój własny temat. O to nam chodziło, abyście w kolejnych wywiadach zobaczyli kawałek siebie, własnych dziwactw, lęków, natręctw i namiętności.
Każdy człowiek ma w sobie wszystko. Najzdrowszy i najbardziej zrównoważony egzemplarz składa się z kawałka narcyza, odrobiny neurotyka w stylu allenowskim, ćwiartki paranoika, a to wszystko z domieszką zmiennej osobowości borderline. Ten galimatias całkowicie sprzecznych cech jakoś łączymy w sobie w jedność. I żyjemy sami ze sobą we względnej zgodzie.
Ta jedność bywa jednak krucha. Kiedy przychodzi kryzys w ważnych relacjach, w postrzeganiu samego siebie, w pracy zaczyna kołatać w głowie pytanie: Jak żyć
Rozmawiamy z najlepszymi polskimi terapeutami i psychoanalitykami, którzy pomogli tysiącom ludzi stanąć na nogi. Pytamy ich o to, dlaczego boimy się być sobą Jak docenić to, co mamy Jak sobie radzić z zawiścią i zazdrością Jak nie zapracować się na śmierć Jak przetrwać kryzys w związku Co nam dali rodzice Dlaczego uciekamy w uzależnienia
Czytajcie i dziwcie się samym sobie!


Szczegóły

Tytuł: Żyj wystarczająco dobrze

Autor: Jucewicz Agnieszka, Sroczyński Grzegorz

Wydawnictwo: Agora

ISBN: 9788326812262

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 264

Format: 15.0x24.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.46 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: Jucewicz Agnieszka, Sroczyński Grzegorz (2)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl