Dobre rady dla narzeczonych i małżonków

Książka

Dobre rady dla narzeczonych i małżonków

 • Wydawnictwo: Kontekst
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788388572432
 • Ilość stron: 64
 • Format: 12 x 20
 • Oprawa: broszura
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 9,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 9,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jak dojść do pełnego szczęścia w rodzinie?
Sługa Boży ks. Aleksander Woźny (1910-1983), kapłan, któremu bardzo zależało, aby młodych ludzi dobrze przygotować do podjęcia odpowiedzialnej decyzji, jaką jest zawarcie sakramentu małżeństwa, głosił nauki oparte na głębokich przemyśleniach nad ewangelicznym rozumieniem małżeństwa. Treści nauk wynikały z doświadczenia zarówno duszpasterskiego, jak i z posługi kapłańskiej w konfesjonale.
Mimo, że nauki głoszone były przed wielu laty, są nadal aktualne, szczególnie obecnie, kiedy młodym ludziom zagraża niebezpieczeństwo, by pójść drogą wiodącą do łamania prawa Bożego i naturalnego, szukania szczęścia bez Boga.
W Liście do Parafian św. Jana Kantego w Poznaniu, znajdujemy przesłanie ks. Aleksandra Woźnego „...błagam tych, którzy trwają w grzechach i czynią zgorszenie przez udawanie małżeństwa, żyjąc bez ślubu kościelnego, aby rozeszli się zawczasu i naprawili zgorszenie”.

(z tekstu przedmowy na okładce)Szczegóły

Tytuł: Dobre rady dla narzeczonych i małżonków

Autor: ks. Aleksander Woźny

Wydawnictwo: Kontekst

ISBN: 9788388572432

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 64

Format: 12 x 20

Oprawa: broszura

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×