Śpij dobrze, dziecko

Książka

Śpij dobrze, dziecko

 • Wydawnictwo: Kontekst
 • Rok wydania: 2011
 • ISBN: 9788362564033
 • Ilość stron: 58
 • Format: 13 x 20
 • Oprawa: broszura
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 11,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 15%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jest to już piąty zbiór wierszy Tadeusza Stirmera – tak jak poprzednie umacniający jego osobność i osobowość poetycką, niebanalny, nieszablonowy język, czułą wrażliwość na sensy istotne i szczególne, ból istnienia wysławiany bez histerii, a nawet – jak widzimy – w miłosnych fluidach, jednak tym bardziej oddający poplątanie życia i tę szeroką paletę sprzeczności, w której nawet różowe kolory młodości zachodzą czarną chmurą uciekających lat.Leszek Żuliński

(z posłowia do książki)Szczegóły

Tytuł: Śpij dobrze, dziecko

Autor: Tadeusz Stirmer

Wydawnictwo: Kontekst

ISBN: 9788362564033

Rok wydania: 2011

Ilość stron: 58

Format: 13 x 20

Oprawa: broszura

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×