Książka
 • Wydawnictwo: Kontekst
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788388572678
 • Ilość stron: 152
 • Format: 12 x 20
 • Oprawa: broszura
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 14,30 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 14,30 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Ksiądz Aleksander Woźny odszedł do Pana 21 sierpnia 1983 roku. Jest kandydatem na ołtarze. Były proboszcz parafii św. Jana Kantego w Poznaniu, w życiu duchowym kierował się wskazaniami św. Teresy od Dzieciątka Jezus, zawartymi w jej „małej drodze”. Tę drogę bezgranicznej ufności, całkowitego oddania się Bogu, ukazywał ksiądz Aleksander, jako duszpasterz, wszystkim.

Komplet X zawiera nauki głoszone w trzecie niedziele miesiąca, kierowane głównie do  osób często komunikujących. Obecnie, w czasach szerzącego się relatywizmu moralnego, przypomnienie głoszonych tam zasad wierności Ewangelii  w życiu na co dzień, jest bardzo potrzebne.

Ewangelią trzeba żyć na co dzień. To nie jest nauka, której słucha się powstawszy uroczyście, a potem się ją uroczyście zapomina, ale jest to orientacja dla nas, na każdą chwilę życia – mówił ksiądz Aleksander Woźny.Szczegóły

Tytuł: Komplet X

Autor: ks. Aleksander Woźny

Wydawnictwo: Kontekst

ISBN: 9788388572678

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 152

Format: 12 x 20

Oprawa: broszura

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×