Lenistwo polega na niczym

Książka

Lenistwo polega na niczym

 • Wydawnictwo: Kontekst
 • Rok wydania: 2007
 • ISBN: 9788388572425
 • Ilość stron: 48
 • Format: 14,5 x 20,5
 • Oprawa: broszura
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 10,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 10,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 20%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Rzadko się zdarza, by młody poeta czy poetka rozpoczynali swój tomik poetycki od przedstawienia warsztatowej kuchni. A tu niespodzianka. Katarzyna Pytlewska podaje nam dwa sposoby na skonstruowanie wiersza.

Żartobliwy „Smaczny wiersz” serwowany na kartce czytelnikowi, to kompozycja kulinarna, w skład której wchodzą: pół kilo radości, szczerość pokrojona w kosteczkę, a wszystko to doprawione słodyczą, szaleństwem i podlane lirycznym sosem. Drugi wiersz utrzymany w naukowej konwencji, z mądrym tytułem „Resublimacja”, wyjaśnia zjawisko przechodzenia lotnych ciał: chaosu myśli, uczuć i wyobraźni w ciało stałe – w wiersz. Reakcja taka może zajść tylko w określonych, jak sądzę, warunkach. Do jej prawidłowego przebiegu potrzebna jest ingerencja poetki i jej twórcza praca.Jolanta Szwarc

(fragment noty umieszczonej w tomiku)Szczegóły

Tytuł: Lenistwo polega na niczym

Autor: Katarzyna Pytlewska

Wydawnictwo: Kontekst

ISBN: 9788388572425

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 48

Format: 14,5 x 20,5

Oprawa: broszura

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×