Krasnalobójca. Znak Elfów. Tom 2

Książka

Krasnalobójca. Znak Elfów. Tom 2

 • Wydawnictwo: Elipsa
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788376400235
 • Ilość stron: 208
 • Format: 13x20 cm
 • Oprawa: oprawa broszurowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 10,70 PLN
Nasza cena 7,61 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 10,70 PLN
Nasza cena 7,61 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Znak Elfów” doskonale trafia w oczekiwania czytelników rozbudzone kiedyś przez Tolkiena. Autor wybiera różne konwencje literackie (zagadka kryminalna, opowieść podróżnicza, fantasy), dzięki czemu czytelnik nie ma cienia szansy na znudzenie. Polecamy ją przede wszystkim tym, którzy zaczytują się w książkach C.S. Lewisa czy J.R. Rowling. Ale nie tylko. „Krasnalobójca” dzieje się zima i jest czymś w rodzaju zagadki kryminalnej. Tym razem Espen i Ewa usiłują dociec kto w ich mieście czyha na mieszkające tam krasnale. Korzystając ze Znaku elfów kilkakrotnie przechodzą na „drugą stronę”, tocząc walkę z zamieszkującymi podziemia miasta szczurami i złowieszczym Agatonem von Helrisingiem, uważanym przez nich za mordercę krasnali.

Szczegóły

Tytuł: Krasnalobójca. Znak Elfów. Tom 2

Autor: Sigbjorn Mostue

Wydawnictwo: Elipsa

ISBN: 9788376400235

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 208

Format: 13x20 cm

Oprawa: oprawa broszurowa

Waga: 0.206 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×