Egipt. 1001 fotografii

Książka

Egipt. 1001 fotografii

 • Wydawnictwo: Olesiejuk
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788375129076
 • Ilość stron: 464
 • Format: 15x15 cm
 • Oprawa: oprawa twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 15,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 15,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Egipt, odkryty w XIX wieku przez archeologów, przyciąga co roku miliony turystów. Historia tej liczącej kilkadziesiąt tysięcy lat cywilizacji, w której skupiają się jak w soczewce pradawne dzieje ludzkości, zaklęta w budowlach, malowidłach grobowych i w hieroglifach, wciąż zadziwia i zapiera dech. Egipt to nie tylko jego wieczne symbole – piramidy, zagadkowy sfinks, skarb Tutanchamona, bogowie o głowach zwierząt, święta rzeka Nil, ale także bogactwo architektury islamu, piękno głębin Morza Czerwonego, pełne życia i kolorów bazary oraz dyskretny czas kawiarenek, a przede wszystkim gościnność i urok jego mieszkańców. 1001 zdjęć zamieszczonych w tym albumie pokazuje 1001 twarzy tego fascynującego kraju. Wiarygodnie i z pasją opowiadają one historię państwa, które jest niewyczerpanym źródłem tajemnic.

Szczegóły

Tytuł: Egipt. 1001 fotografii

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Olesiejuk

ISBN: 9788375129076

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 464

Format: 15x15 cm

Oprawa: oprawa twarda

Waga: 0.77 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×