1000 genialnych rzeźb

, ,

Książka

1000 genialnych rzeźb

, ,

 • Wydawnictwo: Olesiejuk
 • Rok wydania: 2008
 • ISBN: 9788375127492
 • Ilość stron: 544
 • Format: 17x21.5 cm
 • Oprawa: oprawa twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 54,80 PLN
Nasza cena 40,20 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 54,80 PLN
Nasza cena 40,20 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Ten wspaniały album, który jest również doskonałym przewodnikiem po historii sztuki, ukazuje najsłynniejsze dzieła rzeźby świata zachodniego – od antyku po czasy współczesne. Książka składa się z pięciu głównych rozdziałów odpowiadających epokom historycznym. Każdy z nich, poprzedzony wstępnym wprowadzeniem, zarysowuje tło, na którym w danym okresie rozwijała się rzeźba i pomaga zrozumieć prezentowane w danym rozdziale dzieła. Każde dzieło przedstawione jest przez doskonałe zdjęcie i zwięzły, ale treściwy opis, obejmujący informację o autorze, reprezentowanym stylu, parametrach technicznych oraz miejscu, gdzie można dzieło podziwiać. Cennym uzupełnieniem książki są specjalnie opracowane, ułatwiające wyszukiwanie potrzebnych danych, części informacyjne, takie jak słowniczek pojęć z historii sztuki, noty biograficzne, tablice chronologiczne oraz indeks.

Szczegóły

Tytuł: 1000 genialnych rzeźb

Autor: Joseph Manca, Patrick Bade, Sarah Costello

Wydawnictwo: Olesiejuk

ISBN: 9788375127492

Rok wydania: 2008

Ilość stron: 544

Format: 17x21.5 cm

Oprawa: oprawa twarda

Waga: 1.635 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×