Dziecko słoneczko i zwierzęta. Zadania dla dwulatków + naklejki

Książka

Dziecko słoneczko i zwierzęta. Zadania dla dwulatków + naklejki

 • Wydawnictwo: Olesiejuk
 • Rok wydania: 2010
 • ISBN: 9788375889123
 • Ilość stron: 34
 • Format: 21x29.5 cm
 • Oprawa: oprawa broszurowa
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 3,99 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 3,99 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 26%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Drodzy Rodzice!
Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dwulatka, seria „Dziecko słoneczko. Zadania dla dwulatków” zapewni małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i satysfakcję. Na odwrocie każdej karty znajdą Państwo wyjaśnienia i teksty poleceń do wykonania wspólnie z dzieckiem, a na końcu każdej książki – naklejki nagrody! Życzymy miłej zabawy!
W serii znajdują się: Dziecko słoneczko w domu", "Dziecko słoneczko na wakacjach", "Dziecko słoneczko i pory roku", "Dziecko słoneczko i zwierzęta" a także komplet czterech książeczek w wygodnej teczce.


Szczegóły

Tytuł: Dziecko słoneczko i zwierzęta. Zadania dla dwulatków + naklejki

Autor: Anna Wiśniewska

Wydawnictwo: Olesiejuk

ISBN: 9788375889123

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 34

Format: 21x29.5 cm

Oprawa: oprawa broszurowa

Waga: 0.078 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×