Regulamin pracy dla pracowników samorządowych

Książka

Regulamin pracy dla pracowników samorządowych

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 99,75 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 99,75 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 23%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wzorcowy regulamin pracy dla jednostki samorządu terytorialnego ze wzorami dokumentów - prezentuje uregulowania prawne wprowadzone nową ustawą o pracownikach samorządowych, przede wszystkim prawa i obowiązki oraz kompetencje poszczególnych pracowników samorządowych, a także nowe rozwiązania dotyczące czasu pracy.

Regulamin jest gotowym narzędziem do bezpośredniego wdrożenia; może też zostać dostosowany do potrzeb konkretnej jednostki.


Szczegóły

Tytuł: Regulamin pracy dla pracowników samorządowych

Podtytuł:

Autor: Piotr Ciborski

Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o.

ISBN: 9788374265638

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 118

Oprawa: miękka

Waga: 0.16 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×