Moja powtórna Vistuliada

Książka

Moja powtórna Vistuliada

 • Wydawnictwo: Adam Marszałek
 • Rok wydania: 2009
 • ISBN: 9788376113296
 • Ilość stron: 256
 • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,00 PLN
Nasza cena 26,95 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,00 PLN
Nasza cena 26,95 PLN
Oszczędzasz 7%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Wojciech Giełżyński (1930) debiutował jako szesnastolatek na łamach „Gazety Ludowej”, pierwszego (przed pojawieniem się „Gazety Wyborczej”) niezależnego dziennika. Pisał głównie o problemach międzynarodowych, bo geografia była jego hobby od dziecka. Był dwukrotnym mistrzem Polski w wioślarstwie, na „ósemce”, i reporterem kultowego przed półwieczem tygodnika „Dookoła świata”. Później pracował we „Współczesności”, w „Panoramie” i „Kontynentach”, gdzie prowadził dział Azji. Blisko współpracował kilka lat z „Polityką”, z której odszedł po sławnym strajku w Stoczni Gdańskiej, o którym napisał książkę Gdańsk, sierpień 80-o rekordowym nakładzie 100 tyś. egzemplarzy. W stanie wojennym przeszedł do „drugiego obiegu”, redagując miesięcznik „Yacat”, a potem współredagując „Przegląd Wiadomości Agencyjnych” (popularnego „Pawia”...). W latach 1989--1992 pracował w „Tygodniku Solidarność”, a w latach 1995-2007 był rektorem Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia. Odwiedził 85 krajów, napisał 68 książek i kilka tysięcy tekstów prasowych.

Hobby: podróże po nieznanych krajach, narciarstwo alpejskie, kuchnia chińska i wietnamska.


Szczegóły

Tytuł: Moja powtórna Vistuliada

Podtytuł:

Autor: Wojciech Giełżyński

Wydawnictwo: Adam Marszałek

ISBN: 9788376113296

Rok wydania: 2009

Ilość stron: 256

Oprawa: miękka

Waga: 0.4 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×