Książka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 36,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 36,00 PLN
Nasza cena PLN
Oszczędzasz 0
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Przekazujemy Czytelnikom książkę, która jest efektem doświadczeń zdobytych przez jej autorów podczas wykładów prowadzonych przez nich w ciągu wielu lat z przedmiotu ekonometria na studiach pierwszego i drugiego stopnia na uczelniach technicznych i ekonomicznych. Rola modelowania ekonometrycznego jako metody opracowywania dużych zbiorów danych jest znacznie większa niż klasycznego marketingu czy makroekonomii. Współcześnie ekonometria ma duże zastosowanie w ekonomii, technice, naukach przyrodniczych. Sądzimy zatem, że prezentowana książka może stanowić dobrą podstawę do dalszych studiów z różnych dziedzin nauki, a przedstawienie w niej różnorodnych problemów i sposobów ich rozwiązania wyróżnia ją na rynku wydawniczym.

Szczegóły

Tytuł: Ekonometria

Autor: Mercik Jacek, Szmigiel Czesław

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Politechniki Wrocławskiej

ISBN: 9788374933551

Języki: polski

Rok wydania: 2007

Ilość stron: 322

Format: 17.0x24.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.536 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×