Efektywność europejskiego systemu ochrony praw człowieka Efektywność mechanizmów ochrony praw człowieka Rady Europy, Unii Europejskiej i OBWE

Książka

Efektywność europejskiego systemu ochrony praw człowieka
Efektywność mechanizmów ochrony praw człowieka Rady Europy, Unii Europejskiej i OBWE

  • Wydawnictwo: Adam Marszałek
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788377802366
  • Ilość stron: 784
  • Format: 16.0x22.5cm
  • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 70,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 70,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Oddawane do rąk Czytelników trzytomowe dzieło pt. Efektywność europejskiego systemu ochrony praw człowieka zawiera dorobek Międzynarodowej Konferencji Naukowej Efektywność europejskiego systemu ochrony praw człowieka, odbytej w dniach 1819 kwietnia 2011 r. w Warszawie, w siedzibie Sejmu RP. Konferencja została zorganizowana z okazji 20-lecia akcesji Polski do Rady Europy i podpisania Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. [...]
Była to już trzecia z cyklu konferencji międzynarodowych. Pierwsza z nich odbyła się w 2009 r. w Szklarskiej Porębie i była zatytułowana Europa Środkowa i Wschodnia jako obszar demokracji, praworządności i ochrony praw człowieka. Wpływ Rady Europy na przemiany demokratyczne w państwach Europy Środkowej i Wschodniej w latach 19892009 . Druga konferencja odbyła się w Legnicy w 2010 r. i była zatytułowana Transformacja systemów wymiaru sprawiedliwości w państwach Europy Środkowej i Wschodniej wiatach 19902010.
Z Wprowadzenia


Szczegóły

Tytuł: Efektywność europejskiego systemu ochrony praw człowieka

Podtytuł: Efektywność mechanizmów ochrony praw człowieka Rady Europy, Unii Europejskiej i OBWE

Wydawnictwo: Adam Marszałek

ISBN: 9788377802366

Języki: polski

Rok wydania: 2012

Ilość stron: 784

Format: 16.0x22.5cm

Oprawa: Miękka

Waga: 1.11 kg

Redakcja: Jaskiernia Jerzy

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×