Finanse przedsiębiorstwa Metody wyceny

,

Książka

Finanse przedsiębiorstwa Metody wyceny

,

 • Wydawnictwo: Wig-Press
 • Rok wydania: 2000
 • ISBN: 9788387014278
 • Ilość stron: 522
 • Format: 16.0x23.0cm
 • Oprawa: Twarda z obwolutą
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 146,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 146,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Książka zawiera obszerny opis metod wyceny przedsiębiorstw i emitowanych przez nie papierów wartościowych. Na wstępie autorzy omawiają podstawowe narzędzia finansowe i księgowe niezbędne dla przeprowadzenia wyceny. Następnie prezentują kolejne jej etapy: od prognozowania przyszłych sprawozdań finansowych, poprzez przekształcenie tych prognoz w konkretną wartość firmy, po przypisanie tej wartości akcjonariuszom, właścicielom obligacji zwykłych i zamiennych oraz kredytodawcom firmy.

Prezentowane podejście do wyceny opiera się przede wszystkim na metodzie DCF. Jako metodę alternatywną przedstawiono również wycenę wskaźnikową. Oba podejścia zostały zilustrowane rzeczywistymi przykładami.

Pozycja adresowana jest do studentów kierunków finansowych i do praktyków, czyli menedżerów, dyrektorów finansowych firm, konsultantów i analityków papierów wartościowych.


Szczegóły

Tytuł: Finanse przedsiębiorstwa Metody wyceny

Autor: Benninga Simon Z., Sarig Oded H.

Wydawnictwo: Wig-Press

Seria: FINANSE I PRZEDSIĘBIORSTWO

ISBN: 9788387014278

Tytuł oryginału: CORPORATE FINANCE A VALUATION APPROACH

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Nowak Marek

Języki: polski

Rok wydania: 2000

Ilość stron: 522

Format: 16.0x23.0cm

Oprawa: Twarda z obwolutą

Waga: 0.967 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×