Gospodarka nieruchomościami

Książka

Gospodarka nieruchomościami

 • Wydawnictwo: LexisNexis
 • Rok wydania: 2005
 • ISBN: 8373344101
 • Ilość stron: 326
 • Format: 15x21cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 42,50 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 42,50 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Całościowe, podręcznikowe opracowanie problematyki go-spodarki nieruchomościami zurbanizowanymi, oparte na ustawie z 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami, z uwzględnieniem piśmiennictwa i orzecznictwa. Podręcznik jest przeznaczony przede wszystkim dla: studentów prawa i administracji, zarządzania oraz słuchaczy wyższych szkół zawodowych. Stanowi również podstawowe źródło wiedzy przydatnej tym, którzy zamierzają wykonywać lub wykonują zawody m.in.: rzeczoznawcy majątkowego, pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomościami.
Będzie służyć również pracownikom organów administracji publicznej, zajmującym się gospodarką nieruchomościami stanowiącymi własność Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego.


Szczegóły

Tytuł: Gospodarka nieruchomościami

Autor: Jan Szachułowicz

Wydawnictwo: LexisNexis

Seria: PODSTAWY PRAWA/ZIELONA SERIA

Kod paskowy: 9788373344105

ISBN: 8373344101

Języki: polski

Rok wydania: 2005

Ilość stron: 326

Format: 15x21cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.405 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×