Multimedialna encyklopedia ucznia

Książka

Multimedialna encyklopedia ucznia

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 57,60 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 57,60 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Materiały przygotowano na podstawie publikacji Wydawnictwa Naukowego PWN i autorskich programów edukacyjnych. Encyklopedia zawiera wyjaśnienie wszystkich haseł, terminów i pojęć, z którymi uczeń zetknie się w szkole. Hasła wzbogacono licznymi zdjęciami, rysunkami, interakcjami, nagraniami, uporządkowanymi w osie czasu i galerie. Ponadto na płycie zamieszczono testy, które pozwolą sprawdzić wiedzę zdobyta w szkole.

Szczegóły

Tytuł: Multimedialna encyklopedia ucznia

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Kod paskowy: 9788301139902

ISBN: 8301139900

Języki: polski

Rok wydania: 2003

Format: 22x26cm

Waga: 0.305 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×