Mały słownik polsko-łaciński

Książka

Mały słownik polsko-łaciński

 • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
 • Rok wydania: 1997
 • ISBN: 8371951442
 • Ilość stron: 672
 • Format: 11,5x16,5 cm
 • Oprawa: Twarda z obwolut
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 29,20 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 29,20 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 9%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Mały słownik polsko-łaciński zawiera około 15 tys. haseł. Ich dobór został oparty na słownictwie współczesnego języka polskiego. Podaje on łacińskie odpowiedniki haseł, wyrażenia i synonimy. Zestaw haseł obejmuje najczęściej występujące wyrazy oraz pewna liczbę terminów z dziedziny nauk humanistycznych, biologicznych i medycznych. Słownik został wzbogacony tam, gdzie jest to możliwe, terminologia techniczną, w zakresie podstawowym. Podano w nim także pospolicie używane niegdyś w języku łacińskim nazwy zwierząt i roślin obok współczesnej terminologii botanicznej i zoologicznej. Całość zamyka słownik imion oraz nazw geograficznych, polskich i obcych, uwzględniający najnowsze zmiany.

Szczegóły

Tytuł: Mały słownik polsko-łaciński

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN

Kod paskowy: 9788371951442

ISBN: 8371951442

Języki: polsko-

Rok wydania: 1997

Ilość stron: 672

Format: 11,5x16,5 cm

Oprawa: Twarda z obwolut

Waga: 0.53 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×