Koty Jak rozpoznać 50 ras

Książka

Koty Jak rozpoznać 50 ras

 • Wydawnictwo: Jedność
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788376607368
 • Ilość stron: 56
 • Format: 14.0x20.5cm
 • Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 11,89 PLN
Nasza cena 7,55 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 11,89 PLN
Nasza cena 7,55 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Jak wyglądają, czym je karmić, jakie mają zwyczaje? Poznaj pięćdziesiąt kocich ras. Prezentujemy kieszonkowy atlas kotów, pełen ciekawych informacji o pięćdziesięciu kocich rasach. Każda z ras jest kolorowo zilustrowana, a w jej opisie znajduje się mnóstwo interesujących faktów na temat budowy ciała, stylu życia i zachowania poszczególnych kotów. Dowiedz się wszystkiego o życiu kotów. Stań się ekspertem w tej dziedzinie i zaskakuj wiedzą. Odbiorcy dzieci, które poznawać będą kocie rasy i rozwijać swoje zainteresowania. rodzice, którzy podarują dzieciom sympatyczną książkę. Dlaczego warto nabyć tę książkę zachęca dzieci do rozwijania ciekawego hobby. w interesujący sposób przybliża 50 kocich ras. bogactwo ilustracji i intrygujące informacje wzbudzają zainteresowanie małych czytelników.

Szczegóły

Tytuł: Koty Jak rozpoznać 50 ras

Autor: Bedoyere de la Camilla

Wydawnictwo: Jedność

ISBN: 9788376607368

Tytuł oryginału: Spot 50 Cats How to identify 50 breeds

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Tudruj Karolina

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 56

Format: 14.0x20.5cm

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

Waga: 0.15 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×