Wiele pytań, wiele odpowiedzi. Przyroda

Książka

Wiele pytań, wiele odpowiedzi. Przyroda

 • Wydawnictwo: Jedność
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788376606811
 • Ilość stron: 68
 • Format: 19.5x25.0cm
 • Oprawa: Twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 18,90 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 18,90 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 35%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Kto pyta, nie błądzi ten zaspokaja głód wiedzy i dobrze się bawi. Ta książka to zbiór wielu pytań i oczywiście równie wielu odpowiedzi dotyczących przyrody: roślin, wód, rzek i zwierząt wszystkiego, co związane jest ze środowiskiem naturalnym. Oprócz ciekawych informacji i pasjonujących faktów przedstawionych w formie quizu dzieci znajdą w niej także kolorowe ilustracje i naklejki, które pomogą im przyswoić i utrwalić zdobytą wiedzę. Dlaczego róże mają kolce Jak wyglądają bagna Gdzie rosną lasy bambusowe Kto żyje na eukaliptusie Czy na pustyni ktoś mieszka Zadaję pytania, uczę się, naklejam! Odbiorcy dzieci, które poprzez intrygujące pytania i zaskakujące odpowiedzi poznawać będą świat przyrody. rodzice, którzy podarują dzieciom książkę rozwijającą ich zainteresowania i naukowe pasje. Dlaczego warto nabyć tę książkę: podaje ciekawe informacje w formie quizu. poprzez zaskakujące pytania i odpowiedzi rozbudza dziecięcą wyobraźnię. bogactwo ilustracji i kolorowe naklejki zachęcają dzieci do pasjonującej lektury.

Szczegóły

Tytuł: Wiele pytań, wiele odpowiedzi. Przyroda

Autor: Wolf Tony

Wydawnictwo: Jedność

ISBN: 9788376606811

Tytuł oryginału: Tante domande tante risposte ambienti

Język oryginału: włoski

Tłumacz: Pająk Zofia

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 68

Format: 19.5x25.0cm

Oprawa: Twarda

Waga: 0.5 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×