Jazda rowerem górskim

,

Książka

Jazda rowerem górskim

,

 • Wydawnictwo: Buk Rower
 • Rok wydania: 2014
 • ISBN: 9788364131004
 • Ilość stron: 252
 • Format: 20.0x26.0cm
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
2 - 4 dni robocze*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 49,00 PLN
Nasza cena 35,72 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 49,00 PLN
Nasza cena 35,72 PLN
Oszczędzasz 27%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Serce wali ci jak oszalałe, oczy wyskakują z orbit. Kiedy lecisz nad hopką w ułamku sekundy, próbujesz jednocześnie kontrolować prędkość, teren, rower, ocenić ryzyko i myśleć o celu. Brian Lopes i Lee McCormack w nowym wydaniu książki.

Ciężkie stopy, lekkie dłonie i luz - tak w kilku słowach można by opisać przepis na sukces. To mantra, którą autorzy książki powtarzają od samego początku. A potem wprowadzają cię w techniki skoków, pompowania, wygrywania w zawodach. Zdecyduj, jaki styl najbardziej cię kręci.

Kup odpowiedni rower, trochę go przerób, by był jak najlepiej do ciebie dopasowany. A potem wsiadaj, pracuj nad pozycją ataku i zdobywaj kolejne kilometry dzikich tras. Naucz się płynąć przez piach, kamienie, korzenie i błoto. Wykorzystuj wskazówki Lopesa i McCormacka, swoje fizyczne możliwości, ciesz się zabawą i wolnością, jaką daje kolarstwo górskie wraz z jego wszystkimi odsłonami.


Szczegóły

Tytuł: Jazda rowerem górskim

Autor: Lopes Brian, McCormack Lee

Wydawnictwo: Buk Rower

ISBN: 9788364131004

Tytuł oryginału: Mastering mountain bike skills

Język oryginału: angielski

Tłumacz: Halbersztat Jan

Języki: polski

Rok wydania: 2014

Ilość stron: 252

Format: 20.0x26.0cm

Oprawa: Miękka

Waga: 0.76 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Inne pozycje tego autora: Lopes Brian, McCormack Lee (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×