Odmiany życia społecznego współczesnej Polski Instytucje. Polityka. Kultura

Książka

Odmiany życia społecznego współczesnej Polski
Instytucje. Polityka. Kultura

  • Rok wydania: 2010
  • ISBN: 9788387653965
  • Ilość stron: 408
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 82,64 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 82,64 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 28%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Niniejsza publikacja stanowi próbę integracji wysiłku badawczego dwudziestu

czterech przedstawicieli środowisk akademickich, które rozpoczynają współpracę i związane są ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie i Wyższą Szkołą Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Teksty zgromadzone w tym tomie wskazują wyraźnie, że instytucje społeczne traktowane są przeważnie jako specyfi czny rodzaj struktur społecznych, tworzonych przez już zorganizowanych w grupy społeczne ludzi. Takie podejście odpowiada ujęciu scharakteryzowanemu przez Jonathana Turnera. Współautorzy prezentowanego tomu podjęli próbę naukowego wejrzenia w zmieniającą się rzeczywistość społeczną współczesnej Polski — w struktury, procesy ich powstawania, zmian oraz zanikania. Uczynili to w zakresie, który dotyczy instytucji społecznych: gospodarki, polityki i kultury, sztuki, nauki, wychowania i jest związany z ich własnymi, specjalistycznymi obszarami badawczymi. Reprezentowane przez nich perspektywy teoretyczne i badawcze różnych dziedzin nauk społecznych (humanistycznych) składają się na całość wychodzącą naprzeciw postulatowi interdyscyplinarności badań nad życiem społecznym współczesnego społeczeństwa polskiego i jego instytucjami.


Szczegóły

Tytuł: Odmiany życia społecznego współczesnej Polski

Podtytuł: Instytucje. Polityka. Kultura

Autor: Zbigniew Galor

ISBN: 9788387653965

Rok wydania: 2010

Ilość stron: 408

Oprawa: miękka

Waga: 0.63 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×