Terminy w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym

Książka

Terminy w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym

 • Wydawnictwo: Presscom Sp.z o.o.
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788362723638
 • Ilość stron: 296
 • Oprawa: twarda
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 119,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 119,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 19%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

W książce szczegółowo opisano terminy obowiązujące na poszczególnych etapach postępowań administracyjnych i sądowoadministracyjnych ich rodzaje, bieg oraz zasady obliczania.

Autor analizuje pojęcia przewlekłości postępowania i bezczynności organów administracji, prezentując jednocześnie środki ochrony prawnej przysługujące w przypadku wystąpienia tego typu sytuacji. Czytelnik pozna wpływ prawidłowego doręczenia pisma na obliczanie terminów i dowie się, jak złożyć wniosek o przywrócenie uchybionego terminu, którego nie miał możliwości dotrzymać.

Autor książi terminy w postępowaniu przybliża ponadto terminy związane z postępowaniem dowodowym oraz wniesieniem skargi do wojewódzkiego sądu administracyjnego, skargi kasacyjnej czy zażalenia do NSA. Wyjaśnia procesowy i materialnoprawny charakter terminów i prawne konsekwencje takiego podziału. Księgarnia Prawnicza Bookslandia poleca Terminy w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym


Szczegóły

Tytuł: Terminy w postępowaniu administracyjnym i sądowoadministracyjnym

Podtytuł:

Autor: Michał Kowalski

Wydawnictwo: Presscom Sp.z o.o.

ISBN: 9788362723638

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 296

Oprawa: twarda

Waga: 0.36 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×