Publiczne prawo nieruchomości dla geodetów

Książka

Publiczne prawo nieruchomości dla geodetów

Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 139,00 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 139,00 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 16%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Zakres treści opracowania jest bardzo szeroki i obejmuje m.in. informacje dotyczące organów publicznych w odniesieniu do podziału terytorialnego kraju, a także umiejscowienia kompetencji i zadań służby geodezyjnej i kartograficznej. Problematykę gospodarowania nieruchomościami i roli geodety w tym procesie poprzedzają niezbędne informacje na temat interpretacji kodeksowych definicji nieruchomości i obligatoryjnych źródeł informacji o nieruchomościach. Jednak zdrecydowaną większość zajmuje omówienie i komentarz różnych prawnych i technicznych działań realizowanych w odniesieniu do nieruchomości. Pozycję tę Autorzy zaadresowali do geodetów, ale z powodzeniem może być ona pomocna w działalności innych osób zajmujacych się nieruchomościami, a w szczególności pracowników organów administracji publicznej na jej różnych szczeblach, urbanistów, rzeczoznawców majątkowych i zarządców nieruchomości. prof. dr hab. inż. Sabina ŹróbekPod względem merytorycznym i praktycznym publikacja stanowi pierwsze tak kompleksowe ujęcie prawno-geodezyjne w Polsce. Ujęcie napisane przejrzyście, mimo iż omawiane są przepisy prawne. Dużym walorem tej książki jest jej przejrzysty i metodyczny sposób ujmowania prezentowanych zagadnień. Publikacja stanowi ważny zasób wiedzy, z którego bedą mogli korzystać geodeci w wykonywaniu prac produkcyjnych czy administracyjnych. Autorzy prezentują aktualnie obowiązujące publiczne prawa do nieruchomości, ale jednocześnie nie pomijaja jej historycznej ciągłości. Jest to bardzo ważna cecha tej książki. prof. dr hab. inż. Karol Noga


Szczegóły

Tytuł: Publiczne prawo nieruchomości dla geodetów

Podtytuł:

Autor: Anna Trembecka

Wydawnictwo: Gall Wydawnictwo Olgierd Graca

ISBN: 9788360968345

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 650

Oprawa: twarda

Waga: 1.23 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Klienci, którzy kupili oglądany produkt kupili także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×