Joomla! 2.5 Praktyczny kurs

Książka

Joomla! 2.5 Praktyczny kurs

 • Wydawnictwo: Helion
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788324674220
 • Ilość stron: 464
 • Format: 23.5x15.9
 • Oprawa: Miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 69,00 PLN
Nasza cena 24,83 PLN
Oszczędzasz 64%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 69,00 PLN
Nasza cena 24,83 PLN
Oszczędzasz 64%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Chcesz zaistnieć w sieci Zbuduj serwis WWW z pomocą systemu Joomla!

Dowiedz się, jak zainstalować i skonfigurować system Joomla!
Poznaj tworzące go rozszerzenia: komponenty, moduły i dodatki
Naucz się budować atrakcyjne serwisy WWW z wykorzystaniem CMS
Zadbaj o bezpieczeństwo swojego serwisu
Joomla! to elastyczny system zarządzania treścią, opracowany w języku PHP i wykorzystujący bazę danych MySQL. Zapewnia działanie prostych stron prywatnych oraz rozbudowanych serwisów WWW, a w ostatnich latach zdobył ogromną popularność zarówno wśród profesjonalnych twórców stron, jak i osób bez przygotowania technicznego, które poszukiwały wygodnego i skutecznego rozwiązania CMS. Na popularność systemu Joomla! składa się kilka elementów: bezpłatność, prostota użycia oraz możliwości rozszerzania funkcjonalności i zmiany wyglądu dzięki dostępnym w sieci szablonom.

Jeśli chcesz poznać możliwości tego systemu, sięgnij po tę książkę. Podręcznik Joomla! 2.5. Praktyczny kurs napisany został z myślą o osobach poszukujących rozwiązań, za pomocą których można łatwo i szybko utworzyć serwis WWW bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów projektowania, wdrożenia i późniejszego utrzymania tego serwisu. Książka prostym językiem przedstawia sposób instalacji i konfiguracji systemu Joomla! oraz zarządzania gromadzonymi w nim treściami, plikami, zdjęciami, komentarzami i użytkownikami serwisu. Dowiesz się z niej także, jak zmieniać standardowe szablony, korzystać z szablonów opracowanych przez innych i tworzyć własne. Zdobędziesz też podstawowe informacje na temat możliwości udostępnienia swojego serwisu w sieci.

Instalacja i konfiguracja systemu Joomla!
Tworzenie treści i zarządzanie nimi
Tworzenie systemu nawigacji oraz zarządzanie nim
Zarządzanie użytkownikami serwisu
Przegląd elementów składowych systemu
Instalacja i konfiguracja rozszerzeń
Tworzenie, dostosowywanie i używanie szablonów
Udostępnianie serwisu WWW w sieci
Zabezpieczanie serwisu i tworzenie kopii zapasowych
Joomla! to nic trudnego! Dowiedz się, jak pokonać 13 kroków dzielących Cię od profesjonalnego serwisu WWW!


Szczegóły

Tytuł: Joomla! 2.5 Praktyczny kurs

Autor: Pieszczek Sławomir

Wydawnictwo: Helion

ISBN: 9788324674220

Języki: polski

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 464

Format: 23.5x15.9

Oprawa: Miękka

Waga: 0.62 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×