Arelate. Obrazki z niemiejsca

Książka

Arelate. Obrazki z niemiejsca

 • Wydawnictwo: Austeria
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788378660965
 • Ilość stron: 204
 • Format: 15x21 cm
 • Oprawa: oprawa twarda
Wysyłka:
1-3 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 46,00 PLN
Nasza cena 31,32 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 46,00 PLN
Nasza cena 31,32 PLN
Oszczędzasz 31%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Po `Notatkach z Prowansji` oraz `Obrazkach z krainy d`Oc Arelate`, `Obrazki z niemiejsca` to ostatnia część prowansalskiej trylogii Adama Wodnickiego.
Tym razem autor oprowadza nas po Arles, którego obrazy, jak nałożone na siebie półprzezroczyste klisze fotograficzne tworzą przebitki z obrazami miasta, które już nie istnieje albo istnieje tylko w naszej wyobraźni. Kapryśna narracja zaciera granice między tym, co rzeczywiste, a tym, co wyobrażone. Jedyną rzeczywistością jest poetycka proza opisu...


Szczegóły

Tytuł: Arelate. Obrazki z niemiejsca

Autor: Adam Wodnicki

Wydawnictwo: Austeria

ISBN: 9788378660965

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 204

Format: 15x21 cm

Oprawa: oprawa twarda

Waga: 0.394 kg

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl