Książka
 • Wydawnictwo: Amber
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: 9788324146222
 • Ilość stron: 400
 • Format: 130x205
 • Oprawa: Broszura
Wysyłka:
Niedostępna

Powiadom o dostępności

Podaj swój e-mail a zostaniesz poinformowany jak tylko pozycja będzie dostępna.
×
Cena 21,60 PLN
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 21,60 PLN
Nasza cena 0 PLN
Oszczędzasz 30%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Nowa powieść mistrza psychologicznego suspensu - autora bestsellerów nr 1 „New York Timesa”

Psychologiczne umiejętności i mroczna wyobraźnia Jonathana Kellermana tworzą potężną literacką mieszaninę – sugestywną i porywająca. A jeszcze nigdy nie była ona tak mocna, jak w nowym kryminale tego znakomitego autora, o zbrodni i szaleństwie wśród pięknych marzycieli, uwodzicielskich drapieżników i nieuchronnych ofiar w blasku wiecznego słońca południowej Kalifornii. - „Los Angeles Times”

Mocna, przejmująca opowieść o przemocy wobec niewinnych. Zwięzła, dynamiczna i perfekcyjna.
- „The Washington Post”

Tylko znawca największych zawiłości ludzkiego umysłu i wspaniały pisarz potrafi stworzyć tak wstrząsającą opowieść o cienkiej granicy między obłędem a zbrodnią.
- „Publishers Weekly”

Jonathan Kellerman nie pisze po prostu psychologicznych kryminałów, on tworzy ten gatunek
. - „Detroit Free Press”

Kellermanto mistrz psychologicznego suspensu: odsłania najbardziej mroczne instynkty i buduje przerażającą intrygę.
- „New York Times”              

Seria przerażających wydarzeń w bogatej dzielnicy Los Angeles. Podczas porządkowania podwórka odkopane zostaje ciało niemowlęcia, pogrzebane przed sześćdziesięciu laty. Wkrótce potem w pobliskim parku ma miejsce kolejne wstrząsające odkrycie...

Genialny psycholog Alex Delaware pomaga detektywowi Sturgisowi ustalić, co łączy te przerażające przypadki. Ale nawet ogromne doświadczenie lekarza - kliniczne i kryminalne - może okazać się niewystarczające, żeby dotrzeć do sedna tej mrożącej krew w żyłach sprawy i ujawnić niepokojącą prawdę.

Kiedy Alex cofa się o sześć dekad, wydobywa na światło dzienne historię pięknej pielęgniarki i jej tajemniczego kochanka; przystojnego, bogatego lekarza, zbyt idealnego, by mógł być prawdziwy, i szpitala o złej sławie. Wszystko to dawno odeszło w przeszłość wraz z archiwami dokumentacji medycznej. Ale widmo rozgłosu podnosi głowę, kiedy dochodzenie nieoczekiwanie kieruje się w stronę najsłynniejszych, najbardziej uprzywilejowanych celebrytów.

Wkraczając w ten zamknięty świat, Alex nie wyobraża sobie, jaki koszmar kryje się tuż pod jego powierzchnią.

Zanim zakończy śledztwo, stanie wobec fanatycznego, obłąkanego umysłu, tak przewrotnego, że zadrżałby najbardziej zdeprawowany szaleniec...
Szczegóły

Tytuł: Wina

Autor: Jonathan Kellerman

Wydawnictwo: Amber

ISBN: 9788324146222

Rok wydania: 2013

Ilość stron: 400

Format: 130x205

Oprawa: Broszura

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

 1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
 2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
 3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
 4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
 5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
 6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×
1 miejsce w kategorii Książki Edukacja Czytam.pl - Ranking Zaufanych Opinii 2015 - Ceneo.pl