Religia SP KL 3. Ćwiczenia. Jezus jest z nami (2013)

, , ,

Podręcznik

Religia SP KL 3. Ćwiczenia. Jezus jest z nami (2013)

, , ,

  • Producent: JEDNOSC PODR
  • Rok produkcji: 2013
  • ISBN: 9788376608181
  • Oprawa: miękka
Wysyłka:
1-2 dni robocze + czas dostawy*Przy zamówieniu większej ilości egzemplarzy czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu
Cena 12,90 PLN
Nasza cena 8,15 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×
Cena 12,90 PLN
Nasza cena 8,15 PLN
Oszczędzasz 36%
Dodaj do Schowka

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×

Podręcznik opracowany według programu AZ-1-01/12 z dnia 4 I 2012 Podręcznik wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Zawiera 57 tematów, a w nich stałe elementy: – słowa Pisma Świętego, – zaproszenie do modlitwy, – pytania do refleksji 'Zastanów się', – teksty pieśni lub piosenek, – zapiski z pamiętnika trzecioklasisty, – teksty 'Zapamiętaj'. Jego atrakcyjna grafika i przyjazna narracja zachęcają do systematycznych spotkań z Jezusem. Stałe elementy graficzne – porządkują i pomagają w zrozumieniu katechetycznych treści, – umożliwiają głębsze ich przeżycie, – ułatwiają zapamiętanie tego, co najważniejsze, – wiążą Bożą naukę z chrześcijańską codziennością.

Do ćwiczeń dołączona jest także płyta CD.Szczegóły

Tytuł: Religia SP KL 3. Ćwiczenia. Jezus jest z nami (2013)

Autor: red. ks. Jarosław Czerkawski, Elżbieta Kondrak, Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński

Producent: JEDNOSC PODR

ISBN: 9788376608181

Kategoria: Podręczniki
Szkoła podstawowa » Klasa 3

Przedmiot: Religia

Rok produkcji: 2013

Oprawa: miękka

Recenzje

Zaloguj się

Przypomnij hasło

×
×


Zobacz także:

Inne pozycje tego autora: red. ks. Jarosław Czerkawski, Elżbieta Kondrak, Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński (1)

Regulamin recenzji

Serwis czytam.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość dodania własnej opinii/recenzji o produktach znajdujących się na stronie czytam.pl. Publikacja recenzji następuje po weryfikacji jej zgodności z niniejszym regulaminem.

  1. Użytkownik dodaje recenzję wybranego przez siebie produktu na własną odpowiedzialność. Administratorzy serwisu czytam.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane w opinii.
  2. Celem recenzji ma być wyrażenie własnej opinii o produkcie, nie zaś reklamowanie innych serwisów, recenzje zawierające linki do innych stron nie będą zatwierdzane.
  3. Niedopuszczalne jest używanie wulgaryzmów, treści obraźliwych bądź naruszających uczucia religijne, kulturowe bądź narodowościowe.
  4. Dodawana recenzja powinna być wynikiem własnych przemyśleń autora i nie naruszać praw autorskich osób trzecich.
  5. Administratorem danych osobowych jest Wojciech Sterna ”TAMI” Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe z siedzibą przy ul. Piotrowskiej 12,61-353 Poznań, Polska. Szanując prawo użytkowników do prywatności Administrator stosuje odpowiednie rozwiązania uregulowane w polityce prywatności
  6. Autor recenzji wyraża zgodę na wykorzystywanie utworu w dowolnych częściach, w celu promocji i reklamy sklepu czytam.pl.

Twoja recenzja zostanie opublikowana po weryfikacji przez Czytam.pl

×